banner5

29.03.2019, 11:02

“Oy namustur! Asla Satılamaz!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Hafta sonu il, ilçe ve beldelerimizle mahalle ve köylerimizi yönetecek Başkanlarımızı ve Muhtarlarımızı seçmek için sandıklarda oyumuzu “Bismillah” diyerek kullanacağız İnşAllah!

Önümüzdeki pazar günü “Oy anam oy!” diye ağlamamak ve başkalarını da ağlatmamak için oylarımızla çok büyük bir imtihandayız!

Dün “okla ve canla!” korunan Dinimizin, Vatanımızın, namuslarımızın ve nesillerimizin bugün oyla ve vicdanla korunduğunu anlayabilme adına çok büyük bir imtihandayız! 

Unutmayalım ki;

Dinimizin ve Vatanımızın muhafızı  OY’dur! 

Nesillerimizin namusu ve muhafızı OY’dur!

Ailemizin namusu ve muhafızı OY’dur! 

İstikrar, istiklal ve istiklalimizin namusu ve muhafızı  OY’dur!

Evlerimizin, mallarımızın ve alın terlerimizin namusu ve muhafazası OY’dur!

Mazlum coğrafyamızın namusu ve muhafızı  OY’dur! 

Mukaddes Beldelerimizin namusu ve muhafızı OY’dur!

Kıyamete kadar gelecek torunlarımızın bu güzel vatanda hür olarak yaşamalarının namusu ve muhafızı OY’dur!

İlimizin, İlçemizin, Mahalle ve Köyümüzün maddi ve manevi imarının muhafızı ve huzuru OY’dur!

Pazar günü sandık başında oylarımızı verirken “Ne verirsen elinle o gelecek seninle!” hakikatini asla unutmayacağız inşAllah!

Silahlı darbelerle yıkamadıkları Türkiye’mizi ve Tayyib liderimizi sandıklarda oy darbeleriyle yıkma  planlarının aleti olmayacağız inşallah!

Asla unutmamalıyız ki;

Allah, emanetleri emin, ehliyetli ve liyakatli kişilere vermenizi size emrediyor” (Nisa/ 58) İlahi mesajı tüm mü’minlere değiştirilemez ve tartışılamaz ilahi bir ölçüdür! 

Zira Sevgili Peygamber (s.a) Efendimizin “İnsanlar idarecilerinin dini üzeredir! İşler, görevler, makamlar ehliyetsiz, liyakatsiz, yalancı, müfteri, zalim ve hain kişilere verildiğinde kıyameti (kavga, kaos, fitne, zulüm, ihanet vs.) bekleyiniz.” Hadis-i Şerifi’ne göre dünya ve ahirette barış, huzur içinde yaşamanın yolu idarecilerimizi ehil, emin, salih ve sadık kişilerden seçmemizle mümkündür!

Can kardeşlerim!

Pazar günü sandıkta zalim ABD ve Avrupa’nın desteklediği taşeron ve korsan adaylara değil, Afrika ve Asya’nın mazlum halklarının desteklediği Tayyip Kaptan önderliğindeki ehil, emin ve sadık Cumhuri adaylara “Evet” diyeceğiz inşAllah!

Ehliyet, liyakat, emanet ve sadakat inancıyla tüm İslam âleminin ilmiyle amil, muhlis, ilim ehlinin ittifakla desteklediği Cumhuri İttifakın ehil, emin ve sadık adaylarına “Bismillah” ile “Evet” diyeceğiz inşAllah!

Sandık başında vicdanımız ve İmanımızla baş başa kaldığımızda, öfkesi ve kininin kendisini yanılttığı kimselerden olmayacağız inşAllah!

Can Kardeşlerim!

Ehliyet, emanet ve sadakatten ayrılmayalım

İçimizdeki pirelere kızıp vatan yorganını yaktırmayalım.

Laiklik canavarı adına Din, Vatan ve Mukaddesat düşmanlığıyla malum ve meşhur CHP’ye, askerimizin, polisimizin ve Kürt Kardeşlerimizin katili HDP’ye ve hırs ve hasetlerinden akıl tutulması yaşayan taşeronları İP ve SP’ye kısaca illet ve zillet ittifakını asla desteklemeyelim!

İmanın 6 şartını yasaklamak için bilerek simgelenen 6 oklu CHP’nin zulüm ve inkar yolunu ebediyen açtırmayalım.

Zira; Eski Türkiye’deki CHP (Cehenneme Hazırlama Partisi)’nin maddi ve manevi zulümlerini, ihanetlerini unutmadık, özlemedik ve pazar günü de asla unutmayacağız ve özlemeyeceğiz inşAllah!

Dolarsız, soğansız, uçaksız, arabasız yaşarız! 

Amma; dinsiz, vatansız ve savunmasız asla yaşayamayız!

Ey İman edenler! (Din, vatan, nefis, nesil, mal gibi) emanetlerinize bilerek ihanet etmek suretiyle Allah ve Resulüne ihanet etmeyiniz!” (Enfal/27) Kim iyiliğe hayra yol vererek vesile olursa ondan o kişi için bir pay sevap vardır! Kim de kötülüğe zulme haksızlığa yol vererek vesile olursa o günahtan o kişiye de bir vebal ve hesap vardır.” (Nisa/85) İlahi uyarılarına uyarak dünya, ölüm ve ahiretimizi mutlu edecek süper güç bir Türkiye’nin inşası için Cumhuri İttifakı Oylarımızla destekleyelim!

Din ve vatan tehlikedeyken tatilde olunmaz” diyerek oylarımızı kullanmak için seçim bölgelerine dönelim inşallah!

Sandığa gitmemek veya Oy vermemekte zulmün ve batılın güçlenmesine yarayacak bir şer Oy olduğunu unutmayalım!

Netice;

Tıpkı 15 Temmuz Destanını yazdığımız gibi, Siyonist ve Haçlı Ebrehelerin sinsi şer sandıkta darbe planlarını siccil taşı misali oylarımızla bozacağız inşAllah!

Pazar günü Cumhuri İttifakın ehil, emin ve sadık adaylarına “EVET” mührünü “Bismillah” diyerek  vururken “Vema remeyte iz remeyte velakinnallahe remaa” (Enfal S. 17) Ayet-i Kerimesini okuyarak Oylarımızı kullanalım!

Çünkü “Oy namustur! Asla satılamaz! Söz de karar da vebal de bizim!

“Allahım! 

İsm-i Azam hürmetine, Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim hürmetine ve Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimiz hürmetine 31 Mart günü Siyonist ve Emperyalistleri matem ve tüm Müslüman coğrafyayı bayram ettirecek neticeyi ihsan eyle! 

Milletimizi galip ve aziz eyle! 

Zilletli ve İlletli şer İttifakını da rezil ve zelil eyle.

Silahlı, sivil ve siyasi Darbecilerin İslami İlkeleri yaşamamıza koyduğu yasakları kaldırmağa devam ederek Dinimize yardım eden tayyib ve sadık kardeşlerimize yardım eyle!”

Amiin!

Sefer bizden, Destek Bizden, Oy bizden Zafer sadece Allah’tandır!

Salı Akşamı saat 20.30’da Akit TV ve Kanal 68 TV ile ortak Canlı yayın “Milli Diriliş” Programında buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz!

Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun. 

Selam, sevgi ve duayla…

Yorumlar (6)
Mehmet Penbegüllü 2 yıl önce
Selamünaleyküm Muhterem Hocam Allah cc. Sizden Razı olsun bugün herzamankinden daha çok birlik zamanı. Allah cc. Müslüman Türk Milletine kendi aklını kullanmayı nasip eylesin. Etrafımız ateş çemberinde. Düşmanlarımız kendi içimizde bölünüp parçalanmamız için her tırlü fitneyi şeýtanlığı milletimizin aklına sokuyor. Müslüman bu oyuna gelmemeli. Rehberimiz Kuran ve Sünnet. Allah cc.Cumhur ittifakımızı muzaffer ve muaffak eylesin inşAllah son pişmancalık akçe etmez.
Fatma Cesur 2 yıl önce
Kardeşim Hocamız,
Önemli uyarıların ız, Vatan ve Milletimiz için hayırlı olması için Allahımdan niyaz ederim.Saygılarımızla.............
Dr. Hüseyin ASLAN 2 yıl önce
sevgili ve kıymetli hocam Şevki YIİMAZ
Öncelikle yazınız mükemmel olmuş böyle bir yazı için size teşekkür ederim. Oyun bir namus olduğundan bahsediyorsunuz, gerçekten doğru. Şimdi yazacaklarımı dikkatie okumalısınız ve gereğini yapmalısınız. Eger yapmassanız öbür dünyada iki elim yakanızda olacak. 21 dünya televizyonunda Türkiye milli taekwondo takımında toplu sexs diye görüntü yayınladılar. namus kavramı yalnızca oy değil. bu sporcuların namuslarına taciz edilirken sessiz kalacaksın, oya gelince namus diyeceksin. Böyle bir insablık olmaz. Bu konuyla ilğili Reise verilmek üzere Konya millet vekili Ahmet sorguna 45 sayfalık delil ve görüntület sundum ama birşey çıkmadı. Üstelik Federasyon Başkanı reisle görüntüler verip çevresine Türkiye ' de bir reise dokunamazlar bir de bana demektedir. Gerçekten dokunamıyolar. 15 temuz öncesi Fetö terör örgütünün en üst düzey yetkilileriyle 6 kez aynı uçak la Ametikaya gidiyor Aynı uçakla aynı kişiletle dönüyor. Federasyon yönetimin de onlarca fetöcü kanun hükmünde kararnameyle atılıyor bu başkana dokunulmuyor. Adalet herkese olmalı namus herkez icin önemli olmalı. Sayın hocam yazdıklarına kendin inanıyorsan. Beni reisle görüştür dosyaları vereyim bu vebalıda üzerinden at. Bu ve bunun hibi olaylardan dolayı içinden gelmeyerek kerhen verecegim selamlar saygılar
Bülent Bektas 2 yıl önce
Hocam Allah sizden Razi olsun Allahim size uzun ömürler versin Sizin gibi Hocalara korkmadan dogrulari Anlatara cok ihtiyacimiz var Almanyadan Sevgi Saygi ve Hürmetlerimle
Handan Yıldız 2 yıl önce
Hocam Allah size sağlıklı ve uzun bir ömür nasib etsin.Allah sizden razı olsun.Gerçekleri öyle güzel ifade etmişsiniz ki yazdıklarınızı altına imzamı atarım.Her oy namustur.Bizler Cumhurbaşkanımızı destekleyerek zaferi elde edeceğiz inşAllah.
Abdullah Yılmaz Kayseni, Yahyalı 2 yıl önce
Hüseyin beyim Şevki hocanın kulakları çınlasın. Senin de yüreğine sağlık.
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?