banner30

banner29

FETÖ hainlerinin mazbata sevinci!

İmamoğlu’nun mazbatayı alması CHP'liler kadar FETÖ’cüleri de sevindirdi. Emre Uslu, Tuncay Opçin, Tarık Toros, Önder Aytaç ve Hakan Şükür, İmamoğlu'nu tebrik için sıraya girdi. MİT TIR'ları casusluğu ile suçlanan Can Dündar da sevinç içinde olan hainler arasındaydı.

Seçim 2019 19.04.2019, 10:48
FETÖ hainlerinin mazbata sevinci!

CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun 31 Mart mahalli seçimlerden 16 gün sonra mazbatasını alarak göreve başlaması firari FETÖ'cüleri sevince boğdu.

İmamoğlu'nu tebrik için yarışan FETÖ'cüler, sosyal medya hesaplarından "İstanbul bekle bizi" mesajları paylaştı.

Yeni Şafak'ın haberine göre, MİT TIR’larının durdurulmasına ilişkin hakkında yakalama kararı çıkartılan Cumhuriyet gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni firari Can Dündar, İmamoğlu’nun fotoğrafını paylaşarak, “Boşuna çekilmedi bunca acılar, İstanbul Bekle bizi... Ekrem İmamoğlu başkan” ifadelerini kullandı.

FETÖ'nün medya sorumlularından Bugün TV eski Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, İmamoğlu’nun İBB devir teslim töreninin canlı yayın videosunu paylaşarak “İlk kez canlı izliyorum.. Şu an itibariyle resmen başkan” ifadelerine yer verdi.

FETÖ üyeliği suçundan kırmızı bültenle aranan Hakan Şükür “İstanbul Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'nun süreç boyunca yaptığı sabırlı ve birleştirici konuşmalarından dolayı tebrik ediyor, zor görevinde başarılar diliyorum” dedi.

ERDOĞAN'A SALDIRDI

FETÖ’cü Savaş Genç de “Türkiye geç olsa da büyük yanlıştan döndü. Umarım bu hamle itiraz sürecini işletmek için atılmış stratejik adım değildir. An itibariyle Türkiye erken seçim sürecine de girmiştir. Üç ilde yenilen Erdoğan 2023’e kadar sarayda oturamaz. Birgün herşey 31 Mart akşamı başladı denilecek” mesajını paylaştı.

FETÖ’nün tetikçiliğini yapan İhsan Yılmaz, “CHP bunu Kürt, Alevi, dindar, gayrimüslim herkes için deseydi, belki de AKP diye bir şey hiç olmayacaktı. İnşallah bundan sonra gerçek sosyal demokrat olur da ülke biraz normalleşir. Keşke” dedi.

KÜSTAHÇA İFADELER

ABD'ye kaçan FETÖ firarisi Tuncay Opçin, “Hak verilmez, alınır. Bugün olan-biten budur” mesajını gönderdi.

Eski Taraf gazetesi yazarı firari FETÖ’cü Emre Uslu, “Hakikat şu: İmamoğlu önce demokratik yollardan kazandı. Hakkını vermeyince sonra yeniden bu sefer kanırta kanırta kazandı....” ifadesini kullandı. 

FETÖ'nün kritik isimlerinden firari Önder Aytaç, “ABD emretti, mazbatayı verdi.. Sıkıyorsa vermesin..” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?