Pankart kesen CHP'li adaylar kurşun yağdırdı!

Dün gece AK Parti Büyükçekmece Adayı Mevlüt Uysal’ın seçim pankartlarını kesen CHP Meclis Üyesi adayları Nevzat S. ve Kerem E. önce kendilerine itiraz eden vatandaşlar ile kavga etti ardından silah çekerek kurşun yağdırdılar.

Pankart kesen CHP'li adaylar kurşun yağdırdı!

Dün gece Büyükçekmece Tepecik Ulus Mahallesi’nde yaşandı.

Gecenin karanlığında fark edilmeyeceklerini düşünen CHP Meclis Üyesi adayları Nevzat S. ve Kerem E. yanlarındaki CHP'li üyeler Burak A., Berke Ç., Orkun K. ve Feyyaz B. ile birlikte, AK Parti Büyükçekmece Adayı Mevlüt Uysal'ın seçim pankartlarını kesmeye başladılar. Durumu fark eden Tepecikli vatandaşlar CHP'lilerin yanına giderek "Seçim yasakları mı başladı, neden pankartları kesiyorsunuz?" diye sordular. Mahalle sakinlerine hakaret eden ve yumruk atan CHP'li üyeler ardından olay yerinden kaçmaya başladı.

Mahalle çıkışında yakalanan CHP Meclis Üyesi adayları Nevzat S. ve Kerem E. kimliklerinin deşifre olmaması adına etrafa rastgele ateş açmaya başladı. Ortalığın savaş alanına döndüğü bölgeye intikal eden emniyet güçleri olay yerinde çok sayıda boş kovan buldu. Emniyetin yaptığı tahkikat sonucunda kimlikleri tespit edilen CHP Meclis Üyesi adayları Nevzat S. ve CHP’li üyeler yakalanarak gözaltına alınırken CHP Meclis Üyesi adayı Kerem E. kaçtı.

İKİ KİŞİ YAKALANDI

Emniyetin yaptığı tahkikat sonucunda kimlikleri tespit edilen CHP Meclis Üyesi adayları Nevzat S. ve Kerem E. yakalanarak gözaltına alındı.

Haber 7

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5