banner29

Cem Uzan yeniden siyasete heveslendi!

21 Mart cumartesi günü Ankara'da Genel Kurul toplantısını yapacak olan Genç Parti'nin Fransa'da kaçak hayatı süren kurucusu Cem Uzan'ın bu toplantıya canlı bağlantıyla katılacağı da iddia edildi.

Siyaset 15.03.2020, 02:21 15.03.2020, 02:41
Cem Uzan yeniden siyasete heveslendi!

Girdiği ilk seçimde baraj altı kalan ve siyaset sahnesinden zamanla silinen Genç Parti'nin genel başkanı Cem Uzan'ın yeniden siyasete döneceği iddia ediliyor. Hakkında açılan davalar ve sahibi olduğu şirketler hakkındaki şaibeler nedeniyle Fransa’ya kaçan Cem Uzan, “yeniden yargılanma hakkı” için yasal başvurularını yapmıştı.

Yeniçağ Gazetesi yazarı Orhan Uğurluoğlu’nun duyurduğuna göre, Genç Parti, 50 ilde ve bu illerin 300 ilçesinde teşkilatlarını kurarak seçime girme hakkını kazanmak için 21 Mart cumartesi günü Ankara’da Green Park otelde saat 13.00’de Genel Kurul toplantısını yapacak.

Genel kurula canlı yayın ile bağlanması beklenen Cem Uzan’ın, yaklaşık 30-40 dakika sürecek bir konuşma yapması beklendiğini belirten Uğurluoğlu, Uzan’ın Genç Parti ile siyasete dönebileceğini de iddia edildi.

Toplantıda, Genel Başkan ve yetkili kurulların da seçiminin yapılacağı bilgisi verildi.

Kaynak: Yeniçağ

Yorumlar (1)
Tuğrul 13 ay önce
Bu kaçak şerefsiz Partiyi kurduğu zamanlar İMF ile gizli pazarlıklar yaptığı medyalara düşmüştü. Bu kaçak bu ülkeye 2. Feto belası olarak tezgahlanmaktadır. Devlet ricali aman çok dikkat. Bu piçin yurt dışında bunca yıldır boş mu durduğunu zannediyorsunuz. Bu ülkeye girişi yasaklanmalıdır.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?