banner29

Enginyurt: Akşener ülkücü katilidir!

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında ''Ülkücü katili' ifadelerini kullandı.

Siyaset 04.07.2019, 18:36
Enginyurt: Akşener ülkücü katilidir!

Haber 7'ye açıklamalarda bulunan Engünyurt dikkat çeken ifadeler kullanarak, İYİ Parti-HDP İttifakı'na vurgu yaptı.

Enginyurt, ''İYİ Parti özellikle 23 Haziran seçimlerinden sonra MHP’yi parçalamak bölmek üzerine yalana ve iftiraya dayalı bir siyaset gütmüştür. Meral Akşener’e Alparslan Türkeş’e sarılarak fitne ve fesat çıkarmak istedi ama Alparslan Türkeş kendisini de hiç sevmezdi. Dün de İYİ Partili Grup Başkanvekili Yavuz Ali Ağıralioğlu dün de şov yaparken artık dayanamayan Fatma Kurtulan gerçekleri ifşa etti. Pazarlıkları ifşa etti. İP’in ipini pazara çıkardı. Meclis’in son partisi sizsiniz ve o da HDP’nin oylarıyla oldu. Ayıp olsun, yazıklar olsun size” dedi. Sayın Cumhurbaşkanı, sayın Devlet Bahçeli’nin dediği “Zillet ittifakı Kandil’den destek alıyor. Pensilvanya’dan destek alıyor” tezimizi kanıtladılar.

"AKŞENER ÜLKÜCÜ KATİLİDİR"

İYİ Parti’de kendisine “Milliyetçiyim, ülkücüyüm” diyen kimsenin yer alması mümkün değildir. Meral Akşener, milliyetçi, ülkücü değildir. Ülkücü katilidir. Konya’da arkadaşımızı, belediye başkanımızı,  öldüren İYİ Partili’yle ilgili hiçbir şey dememiştir. Dolasıyıla ülkücü kanı elinde olan Akşener’in ülkücüleri temsil etmesi mümkün değildir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?