banner29

İmamoğlu yönetimi şekilleniyor! 4 yeni isim atandı...

İBB Başkan Ekrem İmamoğlu imar yönetimine iki atama yaptı. Atama kararına göre İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı'na Gürkan Akgün, Boğaziçi İmar Müdürlüğü'ne de Tülün İnal getirildi. İBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığına Yasin Çağatay Seçkin, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı da Yavuz Saltık oldu.

Siyaset 19.07.2019, 15:52
İmamoğlu yönetimi şekilleniyor! 4 yeni isim atandı...

Ekrem İmamoğlu'nun başkan seçilmesinin ardından yönetim kadrolarındaki atamalar sürüyor. Son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin imar ile ilgili yönetim kadrolarına yeni isimler atandı.

Sözcü'den Özlem Güvemli'nin haberine göre, 1 Temmuz 2019 günü Genel Sekreter Yardımcılığı'na getirilen Mehmet Çakılcıoğlu'na bağlı olan İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı'na Gürkan Akgün'ün ataması yapıldı.

Daha önce Beylikdüzü Belediyesi'nde Plan ve Proje Müdürü olan Akgün, TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi ve Genel Merkezinde yönetim kurulu üyelikleri de yapmış bir isim.

İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı'na bağlı olan İBB'nin en önemli müdürlüklerinden Boğaziçi İmar Müdürlüğü'nde de değişikliğe gidildi.

Yeni Boğaziçi İmar Müdürü Tülün İnal oldu. Boğaziçi İmar Müdürlüğü'nün görevleri arasında ruhsat, iskan izin işlemleri, yapı ve tadilat ruhsatları verilmesi, boğaziçindeki yapıların denetlenmesi bulunuyor.

Geçtiğimiz hafta istifa eden İBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Mehmet İhsan Şimşek'in yerine de Yasin Çağatay Seçkin getirildi.

Doç. Seçkin, İTÜ Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyesi.

Sosyal Hizmetler Daire Başkanı da Yavuz Saltık oldu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?