banner29

Kaftancıoğlu'nun görüşme isteğine Kabaktepe'den kahveli davet

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun kendisini ziyaret etmek istediği soruldu. Kabaktepe de 'görüşebiliriz' cevabını verdi.

Siyaset 01.03.2021, 20:20 02.03.2021, 14:51
Kaftancıoğlu'nun görüşme isteğine Kabaktepe'den kahveli davet

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Ersin Çelik, Sevda Dursun, İsmail Cesur ve Kenan Kıran’ın moderatörlük yaptığı Clubhouse yayınında gündeme dair açıklamalarda bulunmuştu.

Kabaktepe: Buyursun gelsin memnun olurum

Yayında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun kendisini ziyaret etmeyi düşünmesiyle ilgili bir soruya yanıt veren Kabaktepe, "İki hemşehri olarak her zaman görüşebiliriz. Buyursun gelsin memnun olurum. Konuşmamız İstanbul'a güç katar. Konuşmamız İstanbul'a güç katar. Hemşehrimi ağırlamak isterim güzel bir kahve içmek istiyorum" diyerek davette bulunmuştu.

Kaftancıoğlu: Önümüzdeki günlerde iletişime geçeceğim

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, davete icabet edeceğini açıkladı. Kaftancıoğlu, "Kıymetli bir davet önümüzdeki günlerde iletişime geçerek hemşerimin kahve davetine icabet edecek ve görevinden ötürü kendisini kutlayacağım" dedi.

Yorumlar (2)
Sabit Çakmak 2 ay önce
Hiç ama hiç gerek yoktu osman bşk rahmetli turgut özal yataga girdiğin ayıya dikkat edin derdi.Siz iyi niyetli temiz bir insansınız ama karşınızdakinin üzerinde çokkk kanbur var.
Toplumun Reform Partisi 2 ay önce
Hadi hayırlısı.niyet iyiyse hiç mesele olmaz.ilk gündenden şer gibi görünsede,her şerde bir hayır vardır diyelim..
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?