banner30

banner29

Karamollaoğlu AK Parti'ye geçen belediye başkanı hakkında soru sorulunca sinirlendi!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Osmaniye Hasanbeyli Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu'nun AK Parti'ye geçmesiyle ilgili konuştu. Karamollaoğlu açıklamalarına normal bir seyirde devam ederken, soruya cevap verirken hararetli bir havaya girerek konuşması da gözlerden kaçmadı.

Siyaset 15.01.2020, 19:38
Karamollaoğlu AK Parti'ye geçen belediye başkanı hakkında soru sorulunca sinirlendi!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti'ye geçiş kararı alan belediye başkanları konusunu eleştirdi. Karamollaoğlu, AK Parti belediyeciliğinin kötü olduğunu ve bu yüzden İstanbul ve Ankara'nın el değiştirdiğini ileri sürdü.

Karamollaoğlu, Saadet Partisi'nden AK Parti'ye geçen Osmaniye Hasanbeyli ilçe Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu hakkında konuştu.

AK Parti'nin belediyecilik konusunda başarısız olduğunu savunan Saadet Partisi Genel Başkanı, "Bazıları diyor ki bu bizim konumuz değil belediye başkanları hükümet partisine katılmak istiyor. Ne yapalım? Herkes bizi seviyor. İşi bu kadar basitleştirmek, işi bu kadar hafife almak hakikaten herkesin becerebileceği bir iş değil" dedi ve şöyle devam etti:

Şimdiye kadar belediyeciliği o kadar iyi yapmışlar ki bunun neticesinde şimdi geldikleri merhale ne? Sevgi belediyeciliği mi aşk belediyeciliği mi? Böyle bir tarifle milletin üzerinde etki meydana getiriyor. Peki niye İstanbul ile Ankara'yı kaybetti? Niye diğer şehirleri kaybetti? Yani sen çok güzel hizmet yaptın millet de inadına dedi ki 'Ben senin bu hizmetini istemiyorum.' Birazcık mantıklı olun! Yani meşhur hadisedir, 'Kral çıplak' denilene kadar çıplak olduğunu kimse görmek istememiş."

Yorumlar (1)
Misafir 1 yıl önce
Gerçeği gördü ve AK partiye döndü tabi İngiliz’de böyle erdem ne gezer Temel Türkiye’ye düşmanlık yapmak için yemin etmiş
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?