Beşiktaş'ın eski futbolcusu Marcelo Guedes'in soyunma odasında osurduğu için Lyon'da kadro dışı bırakıldığı öne sürüldü.

Bir dönem Beşiktaş'ta da forma giyen Marcelo Guedes hakkında, Fransız basını ilginç bir iddiada bulundu. Ülkenin önde gelen gazetesi L'Equipe, tecrübeli oyuncunun Lyon'da kadro dışı kalma sebebinin kötü performans değil gaz çıkarma olduğunu yazdı.

DEVRE ARASINDA BORDEAUX'A GİTTİ

Trabzonspor'lu futbolcular şampiyonluk anlarını tekrar yaşadı Trabzonspor'lu futbolcular şampiyonluk anlarını tekrar yaşadı

Haberde: tecrübeli savunma oyuncusunun Lyon'un sezon başında Angers'e 3-0 mağlup olduğu maçın ardından soyunma odasında arka arkaya gaz çıkardığı ve dakikalarca güldüğü belirtildi. Marcelo devre arasında Bordeaux ile sözleşme imzalamıştı. Soyunma odasında sık sık gaz çıkaran oyuncunun bu yüzden teknik direktör Peter Bosz ve sportif direktör Juninho ile sorun yaşadığı iddia edildi.

SESSİZ KALMASI DİKKAT ÇEKTİ

Lyon tarafından soyunma odasındaki uygunsuz hareketleri nedeniyle takımdan uzaklaştırıldığı açıklanan Brezilyalı savunmacı o dönem yaptığı açıklamada "Bu haberler doğru değil" demişti. Konunun detayları ortaya çıkınca Marcelo'nun sessiz kalması ise dikkat çekti.