İzmir'in Karaburun ilçesine bağlı Eğlenhoca Mahallesi'nde bulunan bir meyhanede dans ettirilen 10 yaşlarındaki bir kız çocuğunun görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Alkollü mekanda dans ettirilen küçük kızın videosu büyük tepkilere yol açtı. Küçük kızın dansına alkışlarla destek veren müşteriler kağıt peçete atarak eğlenceye eşlik etti.

ANASININ BABASININ SESSİZ KALMASI TEPKİ ÇEKTİ

CHP'li Cemil Tugay: Hepimiz kazandık CHP'li Cemil Tugay: Hepimiz kazandık

Rober Hatemo'nun "Senden çok var" şarkısında dans eden ve çeşitli figürler sergileyen küçük kız daha sonra Mohamed Ramadan'ın 'Bum bum' şarkısında oynadı. Bacaklarını açarak yere oturan küçük kızın alkollü bir mekanda böylece rahatça dans etmesi ve anne babasının buna sessiz kalması tepkileri bir kat daha arttırdı.

KAÇIRMAYIN BU YETENEĞİ

Görüntüyü paylaşan kişinin "dizi film yapımcılarına sesleniyorum. Kaçırmayın bu yeteneği derim. Baştan söyleyeyim menajeri ben olacağım" şeklinde yazması dikkat çekti.

JANDARMA SORUŞTURMA BAŞLATTI

Sosyal medyadaki görüntüleri ihbar kabul eden İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri konu ile ilgili soruşturma başlattı. Görüntüleri inceleyen jandarma ekiplerinin mekan sahipleri ve çocuğun anne ve babasıyla ilgili işlem yapabileceği öğrenildi.