banner29

Rüyada makyaj yapmak

Rüyada makyaj yapmak ne demektir? Rüyada göz makyajı yapmak, ruj sürmek, sürme çekmek, makyaj malzemesi görmek, makyaj yapan birini görmek ne anlama gelmektedir? Rüyada makyaj silmek ne demektir? Rüyada başkasına makyaj yapmak ve makyaj silmek ne anlamlara gelir?

Yaşam 18.01.2021, 14:00
Rüyada makyaj yapmak

Rüyada makyaj yapmak ne demektir? Rüyada göz makyajı yapmak, ruj sürmek, sürme çekmek, makyaj malzemesi görmek, makyaj yapan birini görmek ne anlama gelmektedir? Rüyada makyaj silmek ne demektir? Rüyada başkasına makyaj yapmak ve makyaj silmek ne anlamlara gelir? İşte detaylar haberimizde...

RÜYADA MAKYAJ YAPMAK NE DEMEKTİR?

Rüyada makyaj yapmanın farklı yorumları bulunuyor. Rüyada makyaj yaptığını gören kişinin bir gönül macerası yaşayacağı demektir. Rüya sahibinin gönül macerasının kısa süreceği ama etkisinden uzun süre kurtulamayacağına rivayet ediliyor.

Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı bir uyarı olarak da kabul ediyorlar. Rüya sahibinin etrafında onu çekemeyenler ve kıskanan insanların varlığının delaleti olarak sayıyorlar. Bazı durumlarda da kişinin kandırıldığı veya dolandırılacağına işaret ediliyor.

Rüyada makyaj yaptığını gören kişi kadınsa, uğrayacağı ihanet veya haksızlıktan ders çıkaracağına yoruluyor. Rüyayı gören erkekse kötü niyetli ve kem gözlü kişilere rivayet ediliyor.

 

RÜYADA GÖZ MAKYAJI YAPMAK

Rüyada göz makyajı yapmak, müjdeli ve güzel haberler almaya, şansınızın dönmesine, birbirinden güzel ve etkileyici haberler almaya yorumlanır. Rüyada göz makyajı yapmak, bazen de birbirinden güzel ve eğlenceli teklifler almaya, maddi kazancınızda artışa gitmeye, yaşantınızın bir anda değişmesine ifade edilir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?