7. Yetim Dayanışma Gecesi Başlıyor!

İHH Kocaeli bugün il binasında bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda İHH Kocaeli Başkanı İsmail Yeşildal, düzenlenecek organizasyonla ilgili bilgiler verdi.

7. Yetim Dayanışma Gecesi Başlıyor!

İHH Kocaeli bugün il binasında bugün bir basın toplantısı düzenledi.

Yeşildal yaptığı açıklamada; Bu sene 7. gerçekleştirecekleri organizasyonun daha öncekilerde de olduğu gibi şehrimizden tam destek alacağını ve herkesin sahip çıkacağını ifade etti. Yeşildal açıklamasının devamında; ”İHH olarak birçok alanda çalışma yapıyoruz. Elbette yaptığımız çalışmaların hepsi kıymetli yetimlerle ilgili yaptığımız çalışmaların hepimiz için ayrı bir değeri var. Yetimler hepimizin ve burada yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar da yetim gülerse ümmet güler bilinciyle hareket ediyoruz.

Bu sene yedincisini gerçekleştireceğimiz bu organizasyon için de tüm Kocaeli’den ve basınımızdan destek bekliyoruz. 22 şubat cuma günü saat 18.30’da İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştireceğimiz gecemize tüm Kocaeli’yi davet ediyoruz.” dedi.

Ümmet’in Yetimleri adlı etkinlik hakkında bilgi veren Yeşildal, programın başlangıcının Kartepe Çocuk Mehteran takımı ile olacağını ve Yetimlerin dilinden İstiklal Marşı ile devam edeceğini aktardı. Gece, yetimlerin sahne gösterisi ve yetim çalışmaları konulu sinevizyon ile devam edecek. Gecenin sonunda gazeteci yazar Ahmet Taşgetiren konuşma yapacak ve Ömer Karaoğlu konseri ile son bulacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 21:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5