banner29

2018 yapımı Güney Kore dizisinde flaş koronavirüs sahnesi!

Netflix'te yayınlanan 2018 yapımı My Secret Terrius isimli Güney Kore dizisinde yer alan koronavirüs sahnesi şaşkınlık yarattı. Sahnede koronavirüs ile ilgili ortaya atılan komplo teorilerinden çok daha öte, virüs ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı görüldü.

Aktüel 29.03.2020, 17:21 29.03.2020, 17:41

2018'de çekilen ve Netflix'te yayınlanan My Secret Terrius isimli Güney Kore dizisinin 10. bölümünün 53. saniyesine gelenler büyük şaşkınlık yaşadı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve şu ana kadar 30 bini aşkın kişiyi öldüren koronavirüsten bahsedilen sahnede doktor, Kovid-19 olarak da bilinen koronavirüs ile ilgili tüm detayları anlatıyor.

Sahnede koronavirüs ile ilgili ortaya atılan komplo teorilerinden çok daha öte virüsün kuluçka dönemine kadar her ayrıntısına yer veriliyor.

TÜM DETAYLARIYLA ANLATIYOR

Söz konusu sahnede doktor, “Koronavirüs solunum sistemine saldırıyor. Daha ciddi olanı, koronavirüsün 2 ila 14 gün arası bir kuluçka dönemine sahip olması. Virüs, maruz kaldıktan sadece 5 dakika sonra doğrudan akciğerlere saldırması için manipüle edildi" ifadelerini kullanıyor.

Virüsün tedavisi olup olmadığına ise "Şu anda tedavisi ve aşısı yok. Bunları geliştirmek zor" cevabını veriyor.

Kaynak: SuperHaber

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Allah Korusun Virüs Hasteliği Üçün Dizilerin Kahinlerin Sözlerin Duyarağ Üzülürük Allah Bizlere Yardım Etsin İnsanlar Özlerinde İrade Bulmalı Mademki İlaçı Yok Kendimiz İlaç Olmalıyığ Sağlamlığımızı Korumalıyığ
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?