habervakti.com'un bölgeden edindiği biligilerle sunuduğu bir özel haberle gündeme taşıdığı Kapadokya'daki uyuşturucu ve fuhuş içerikli ayini festivalin kamuoyu ve soyal medyadaki yankıları sürüyor.

Bülent Deniz'den devlet-damat ilişkisine dair sıra dışı bir analiz! Bülent Deniz'den devlet-damat ilişkisine dair sıra dışı bir analiz!

Kapadokya bölgesinde neler oluyor? Festival değil rezalet... Kapadokya bölgesinde neler oluyor? Festival değil rezalet...

Son olarak usta kalem Abdurrahman Dilipak, ''Lütfen aklınızda tutun!'' adlı makalesinde konuya dair değrelendirmelerini paylaşırken; ezber bozan bir saptamayla festivalin kaynağını ve tehlikenin derecesini anlattı.

Dilipak, Kapadokya'daki ayini festivalin kaynağına ve arkasındaki güce "Şu CoVID belası, CHABAD hadisesi, PKK’dan, FETÖ’den, 28 Şubat’tan, 15 Temmuz’dan daha önemli bir hadisedir aslında farkına varana.. “Bu Fahişe ve türevleri”ni başımıza bela eden AGARTA’da uyuşturucu ve Fuhuş Mafiası’nın baronlarını ülkemizde buluşturan akıldır." sözleriyle dikkat çekti.

Okurlarına durumun vahametini muhtelif konulardan hazırladığı 30 soruyla hatırlatan yazar, "Düşünün, araştırın, soruşturun ve bir karar verin. Unutmayın son pişmanlık fayda sağlamaz. Gecikirseniz sonucuna katlanmak zorunda kalırsınız. Kendi düşen ağlamaz. O zaman “kendim ettim, kendim buldum” şarkısını şimdiden mırıldanmaya başlayabilirsiniz." uyarısında bulundu

Lütfen aklınızda tutun! Makale: Lütfen aklınızda tutun!