Akkoyunlu: Erdoğan'ı öne iten Erbakan'dı!

Ünlü siyaset bilimci Murat Bahadır Akkoyunlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı siyasette öne itekleyen kişinin merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan olduğunu vurguladı.

Akkoyunlu: Erdoğan'ı öne iten Erbakan'dı!

Haber sitemiz yazarı ünlü siyaset bilimci Murat Bahadır Akkoyunlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

ERDOĞAN'I ÖNE İTEKLEYEN ERBAKAN'DI!

1998 yılından itibaren içinde Erbakan'ın da bulunduğu 'yeni Türkiye konsepti'nin hayata geçirildiğini belirten Akkoyunlu, ''Recep Tayyip Erdoğan'ı öne itekleyen Necmettin Erbakan'dır. Ben Fazilet Partisi'nden Bayburt Milletvekili adayıydım. Babam da MSP'nin Gümüşhane milletvekiliydi. 12 Eylül'de beraber idamla yargılandık. Maval okumuyorum. İçinden geldiğim jenerasyon. Şahitler de var. Ben bu açıklamayı yaptıktan sonra umarım o şahitler bu gerçekliği ilan ederler.'' açıklamasında bulundu. 

BUNLAR HEP KÜRESEL ÇETE İLE 2 BİN 500 YILLIK TÜRK DEVLET AKLI ARASINDAKİ SAVAŞIN...

Erbakan, 2 bin 500 yıllık o derin aklın mensubu bir fedai olduğunu belirten Akkoyunlu, ''Turgut Özal da Nurettin Topçu da böyleydiler. Bunların A partide B partide olması sizi şaşırtmasın. Türkiye'de sağ parti, sol parti yok, bunlar hikayedir. Bunlar hep küresel çete ile 2 bin 500 yıllık Türk devlet aklı arasındaki savaşın bahaneleridir. 15 Temmuz tüm bu bahaneleri gömdü. 15 Temmuz'da çıplak kadınlar, 'Allahuekber' deyip tankların karşısına çıktı. Alevi şehitlerimiz var. 'Atam izindeyiz' bandajlı kızlar gördüm kucaklarında bebeleriyle 'vatanım için buradayız' dediler. Bunlar hep gözümüzün önünde cereyen etti. Muhafazakar, kitle partisi bunlar bu coğrafyanın kavramları değil. Parlamenter demokratik ucube, oligarşik sahtekar sistemin küresel çete tarafından insanlığa dayattığı bahane ve şablonlardır.'' ifadelerini kullandı.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 17:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erbakan Sevdalısı
Erbakan Sevdalısı - 5 ay Önce

Rahmetli hocam hayatta olsaydı sana ve senin gibi yalakalara hadi ordan, hadi ordan derdi mutlaka.Çünkü asla batılı desteklemezdi.

SIRADAKİ HABER

banner5