banner29

Ayasofya Camii imamından Bursa valisine ince gönderme mi?

Ayasofya Camii imamı Mehmet Boynukalın'ın sosyal medya hesabından ay-yıldızlı Kelim-i Tevhid bayrağını paylaşması Bursa Valisi Yakup Canbolat'a gönderme olarak algılandı.

Dosya 13.11.2020, 18:56
Ayasofya Camii imamından Bursa valisine  ince gönderme mi?

Bursa'da 26 Temmuz günü Kelim-i Tevhid bayrağı paylaşan İsmail Belindir'e soruşturma açıldığı bilgisini 10 Kasım günü paylaşan Bursa Valisi Yakup Canbolat dikkatleri üzerine çekmişti.. Soruşturmaya tepki gösterilmesinin yanı sıra 10 Kasım günü paylaşılmasına tepki gösterilmişti.

BURSA VALİSİNE GÖNDERME Mİ?

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayın ardından Ayasofya Camii imamı Mehmet Boynukalın, Bursa Valisi Yakup Canbolat'a adeta gönderme yaparcasına ay-yıldızlı Kelim-i Tevhid bayrağını paylaşması dikkat çekti. Takipçilerinden destek de gören Boynukalın, ''Sancak resmini paylaştığım için dua eden, beğenen kardeşlerime, hocalarıma teşekkür ederim, Allah sizden de razı olsun; bu ayetlerin ve kelime-i tevhidin manasını bilmeyen sancağın manasını da bilmez ve bu İslam memleketini düşmandan koruyamaz; Allah bilenlerden eylesin!'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Ilhan 5 ay önce
Bursa Valisi alınmadı mı daha.ak parti kadınları Nerede. Dilipak a 81 ilde dava acmislardiya. Şimdi saldırı dinimize.nerededir çok merak ettim.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?