banner29

BAE'li aktivist: Suudi Arabistan, Hayber'den çıkarılan Yahudiler için tazminat ödemeli

Birleşik Arap Emirlikli aktivist Mazraui, Suudi Arabistan'nın Hayber'den çıkarılan Yahudilere tazminat ödemesi ve vatandaşlık vermesi gerektiğini öne sürdü.

Dosya 23.09.2020, 21:15 28.09.2020, 12:48
BAE'li aktivist: Suudi Arabistan, Hayber'den çıkarılan Yahudiler için tazminat ödemeli

Gazeteci Turan Kışlakçı, twitter üzrinden yaptığı açıklamada Birleşik Arap Emirlikli aktivist Mazraui'nin İsrail basınına verdiği röportajı gündeme getirdi.

YAHUDİLER İÇİN İSRAİL'E TAZMİNAT VE VATANDAŞLIK VERİLMELİ

İsrail'de yayın yapan Maariv gazetesine açıklamalarda bulunan Birleşik Arap Emirlikli aktivist Mazraui, Suudi Arabistan'ın Peygamber Efendimiz döneminde Hayber'den çıkarılan Yahudiler için İsrail'e tazminat ödemesi ve vatandaşlık vermesi çağrısında bulundu. Mazraui, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Abu Dabi Veliaht Prensi Muhammed bin Zayid el-Nehyan'la olan yakın ilişkisiyle tanınıyor. 

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ SİYONİSTLERE ÇALIŞIYOR

Mazraui'nin bu açıklamaları İslam dünyasında şok etkisi uyandırırken, Siyonistlerin Arz-ı Mev'ud hayallerine su taşındığı bir kez daha ortaya çıktı. Birleşik Arap Emirlikleri'nin ihanet içeren anlaşmasının ardından böyle bir açıklamanın yapılması şüphelerin ne kadar gerçekçi olduğunu ortaya koydu.

HaberVakti

Yorumlar (4)
tugo 10 ay önce
...siyonist dölüdür, yoksa neden böyle zırvalasın?
vatandaş 10 ay önce
köpek bide hitlerinyahudi katliam işine el at
anlayana 10 ay önce
İsrailin filistinlilerin topraklarını boşaltmasını ve onlara tazminat ödemesini niye konuşmuyor.
KEMAL 9 ay önce
yahu suudi arabistan yönetimi ve diğer arap görünümlü tiplerin hepsi aslında yahudidir. şaşırmayın çünkü onlarda araplar kadar orda eski millettir. kendi aralarında kimin arap kimin yahudi olduğunu çok iyi bilirler. ama ses çıkartamazlar çünkü kelle pahalı.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?