banner29

Bağımsız Sinema Merkezi'nin 'İmam-Hatip' düşmanlığı

Komünist propaganda yapan ve İslami değerlere karşı savaş açan Bağımsız Sinema Merkezi, İmam Hatip Liselerini hedef aldı.

Dosya 25.07.2019, 13:48 25.07.2019, 14:55
Bağımsız Sinema Merkezi'nin 'İmam-Hatip' düşmanlığı

Kendilerini 'bağımsız' olarak tanımlayan aynı zamanda da 'yasakçılığa' göz kırpan Bağımsız Sinema Merkezi, yeni bir skandala daha imza attı.

İMAM HATİP DÜŞMANLIĞI NET BİR ŞEKİLDE ORTAYA KOYULDU

Her fırsatta komünizm propagandası yapan ve İslami değerlere karşı hareket eden Bağımsız Sinema Merkezi, twitter hesabı üzerinden 'İmam-Hatiplerin' kapatılmasını talep ettiği bir görsel paylaştı. Söz konusu görselde 1975 yapımı Tarık Akan ve Gülşen Bibikoğlu'nun başrollerini oynadığı 'Ah Nerede' adlı filmden bir sahneye ait görsel kullanıldı. Söz konusu görselin orjinalindeki 'Seni Seviyorum' ifadesi yerine 'İmam Hatipler Kapatılsın' ifadesi kullanıldı. Yapılan paylaşımla birlikte Bağımsız Sinema Merkezi, İmam Hatip düşmanlığını net bir şekilde ortaya koydu.

'YOBAZLIK'

Sovyetler Birliğinin komünist lideri ve milyonlarca Müslüman Türk'ün katili olarak bilinen Josef Stalin'le ilgili paylaşımların yer aldığı twitter hesabında, geçmişteki komünist ülkelerdeki faaliyetler de sık sık paylaşılanlar arasında yer aldı. Sosyal medya kullanıcılarının tepkisine de maruz kalan Bağımsız Sinema Merkezi'ne yönelik 'toplumun gerçeklerinden çok uzaklar' ve 'yobazlar' yönünde eleştiriler yapıldı. 

İşte görselin orjinali:

Bağımsız Sinema Merkezi ve İmam Hatip düşmanlarının paylaştığı söz konusu montajlı görsel:

Haber Vakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?