banner29

Barış Manço ortaya çıkarmıştı! Besmele yazan ağaçtaki mucizevi detay...

Merhum sanatçı Barış Manço, 1989 yılında üzerinde 'Bismillahirrahmanirrahim ve Muhammed' yazan ağacı izleyicilerle 7'de 77'ye programında paylaşmıştı.

Dosya 23.04.2020, 00:52 23.04.2020, 01:20
Barış Manço ortaya çıkarmıştı! Besmele yazan ağaçtaki mucizevi detay...

Türkiye'nin gönlüne taht kuran nadir sanatçılardan biri olan Barış Manço, 1989 yılında 7'de 77'ye programında dikkat çeken bir yayınla izleyicilerinin karşısına çıkmıştı. İzleyenler de Manço gibi şaşkınlığını gizleyemedi.,

İŞÇİLER HAYRET İÇİNDE FARKEDİYOR

'Olağanüstü bir ağacın öyküsünü anlatacağım' diyen Manço, Afrika tipi bir kavak ağacın tam ortasında ortay açıkan 'Bismillahirrahmanirrahim ve Muhammed' yazısını izleyicilerine tanıttı. Ağacın sahibi fabrikada işçilerin ağacı tezgaha yatırdıktan sonra ilk başta farkedilemiyor, daha sonra 3. ve 4. kapakta besmele yazısını farkedip, hayretler içinde kaldığını belirtiyor.

MUCİZEVİ BİR OLAY

Manço'nun büyük bir tesafük olarak değerlendirdiği olay hakkında fabrika sahibi büyük tesadüfleri sıralayarak böyle bir şeyin gerçekleşme ihtimalinin çok zor olduğunu belirtti. ''Biz bu bütün mucizleri peşpeşe birbirine bağlamaya çalışıyoruz.'' diyen Manço'ya cevap veren fabrika sahibi, ''Bu Allah'ın bizlere gösterdiği büyük bir hikmeti'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Allah Rehmet Etsin Mekanı Çennet Olsun Barış Manço Azeride Çok Sevilir Hatireleri Yadaşlarda Hep Kalaçağ Dizileri Şarkıları Hep Onu Yaşadır Güzel İnsan Barış Manço Kalblerde Takt Kurmuş Rabbim Yakınlarına Mutluluğ Getirsin Barış Mançunu Güzel Sözleri İnsana Işığ ÇOK TEESSÜF Kİ HER BERABERLİĞİN BİR DE AYRILIĞI OLUR HER BAŞLANĞIÇIN BİR SONU OLDUĞU GİBİ
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?