banner30

banner29

Dolandırıcı üzerinden, başörtülüleri hedef aldı!

İslam karşıtı yayın politikasıyla sık sık gündeme gelen OdaTv.com, 'Bitcoin Safiye' adlı dolandırıcı üzerinden başörtülüleri hedef aldı. Bilindiği üzere Bitcoin Safiye, dolandıracağı kişilere göre kimi zaman açık, kimi zaman başörtülü oluyordu.

Dosya 05.11.2019, 16:56 05.11.2019, 18:01
Dolandırıcı üzerinden, başörtülüleri hedef aldı!

Asılsız olaylar ve algı operasyonları ile İslami değerlere karşı savaş açan OdaTv, yine boş durmadı.

BAŞÖRTÜLÜLERİ BÖYLE HEDEF ALDI

Bitcoin Safiye adındaki bir dolandırıcı, toplamda 40 kişiden 375 milyon lirayı bir şekilde alarak sırra kadem basmıştı. Böylesi bir dolandırıcı ile başörtülüleri ilişkilendirmeye çalışan Oda TV, haberinde Bitcoin Safiye'nin kılıktan kılığa girdiği diğer fotoğraflarını kullanmayarak algı operasyonunu güçlendirmeye çalıştığı görüldü.

MÜŞTERİLERİNE GÖRE KILIK DEĞİŞTİRİYORDU!

Aydın merkezli yürüttüğü dolandırıcılık işlerinde her gün farklı bir kostüm seçen Safiye Gökçe Y., başörtülü kılığına bile girmişti. Dolandırmayı hedeflediği insanların hayat tarzlarına ve dini yaklaşımlarına göre kılığını belirleyen Safiye Y. hedef tahtasına yerleştirdiği şahsın paralarını alabilmek için içki masasına da oturuyordu, dini sohbetlere de katılıyordu.

ODA TV SADECE BAŞÖRTÜLÜ RESİMLERİ GÖRDÜ!

Bir sahtekardan yola çıkarak başörtülüleri hedef alan Oda TV, işleri aynı Bitcoin Safiye gibi yönetmeye kalktı ve çirkin bir algı operasyonu yürüttü. Asılsız ve ilkesiz bir habercilik anlayışıyla toplumun belli bir kesimini hedef alan OdaTV, bilinçli bir şekilde algı operasyonunu yürütürken gelen eleştirilere de kulaklarını tıkadı.

Bitcoin Safiye'nin girdiği kılıklar:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?