Enes Batur kopyacı çıktı!

Ünlü YouTuber Enes Batur Sungurtekin'in içerik hırsızlığı yaptığı vurgulandı. Pewdiepie adlı YouTube içerik üreticisi, Twitter hesabından Enes Batur'un kendilerinden içerik çaldığını iddia etti.

Enes Batur kopyacı çıktı!

Enes Batur, Türkiye'deki YouTuber'lar arasında en çok takipçisi olan ve en çok kazanan isimlerden birisi. Bilgisayar ve oyun konsolları incelemeleriyle başladığı YouTube'a pek çok farklı içerikte yükledi, fakat uzunca bir süredir içerik formatlarıyla alakalı yurtdışından çalıntı olduğu hakkında iddialar vardı.

KENDİSİNİ ELE VEREN DE YİNE YOUTUBE OLDU!

YouTube'daki Kopya formatları ve içerikleri açık eden JTonYouTube isimli hesap yayınladığı videoda  Enes Batur'un ünlü YouTuber'lar PewDiePie ve MrBeast'ten formatını çaldığını iddia etti.

JTonYouTube, telif haklarıyla alakalı Enes Batur'un gerçekleri gizlediğini öne sürdü.
 

JTonYouTube, ikinci kez yüklediği videonun da Enes Batur tarafından kaldırtıldığını ve artık kendisinin elinden bir şey gelmediğini ifade ederek PewDiePie ile KEEMSTAR' isimli YouTuber'lardan yardım istedi.

Videosunda karşılaştırmalı bir şekilde PewDiePie ile Enes Batur'u karşılaştıran YouTuber, Türkiye'deki YouTube kullanıcılarından gelen mesajları da paylaştı.

Wikipedia'da ise Enes Batur hakkında 'kopyacı' yazıldı!

"MrBeast ve PewDiePie gibi içerik üreticilerinin kopyacısı"

@SPAROWLARINJACK isimli kullanıcı ise Enes Batur'un üne kavuşmasında Siyonizm bağlantısı olduğunu dile getirdi.

Bir kişi bir anda ünlü olabiliyorsa bunda Siyonizm parmaği vardır. Zaten eleman işaretini yapıyor. Anlaşılmasın diye de hakkında dalga konulu illuminate videoları yapıp ters algı oluşturmuşlar youtube da...

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2019, 00:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
enes batur cok basarili
enes batur cok basarili - 10 ay Önce

cogu gazetelerin basligi ayni haber icerigide nerdeyse ayni buna hirsizlikmi denir ??youtuberler birbirlerinden esinlenebilir cogu youtuberler bunu yapiyor buna hirsizlik demek cok yanlis ..kiskanclik kotu bir sey enes batur kac seneden beri yasitlari oynarken gezerken azimle calismis simdi emeginin karsiligini aliyor adam daha 20 yasinda ve cok basarili .tebrik etmek lazim saygi duymak lazim

SIRADAKİ HABER

banner5