banner29

Fahrettin Altun'dan kararlılık vurgusu: Sözlerimin sonuna kadar arkasındayım!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Dijital Dünya Çalıştayı'nda yaptığı açıklamaların ardından kendisine yönelik yapılan eleştirilere karşı sosyal medya hesabından kararlılık vurgusunda bulundu.

Dosya 07.03.2021, 23:35 08.03.2021, 00:08

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Anadolu Yayıncılar Derneğince, Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde düzenlenen Dijital Dünya Çalıştayı'nın açılışında dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Altun'un açıklamalarının ardından malum çevreler harekete geçerek linç girişiminde bulundu. 

'EŞCİNSELLİK TAARRUZUNU PÜSKÜRTECEĞİZ'

Altun, Dijital Dünya Çalıştayı'nda, ''Biz özgürlük ve hoşgörü gibi kavramların hiçbir şekilde eşcinsellik propagandası için yozlaştırılmasına bu yolla ailelerimizin ve çocuklarımızın hedef alınmasına kesin olarak karşı çıkıyoruz. Küresel şirketler için ne yazık ki bu propaganda neredeyse bir yasa hükmünde. Biz hiçbir suretle hangi kavram adı altında olursa olsun eşcinsellik propagandasının yanında yer almayacağız, sessiz kalmayacağız. Bu tür çirkinliklerin özelliklere gençlere normal bir şey gibi sunulması milletimizin asil karakterine yapılmış bir saldırıdır. Bu taarruzu püskürteceğiz. Bu toplumun temel değerleri bu tür aşırılıklara müsaade etmez'' ifadelerini kullanmıştı.

ALTUN'DAN KARARLILIK VURGUSU

Hedef haline gelen açıklamaların ardından Altun sosyal medya hesabından, ''Savrulmak, taviz vermek, geri adım atmak, eğilip bükülmek yok! Değerlerimizi, milletimizi ve nesillerimizi korumak için mücadele edeceğiz. Dört bir cepheden saldırsalar da sözlerimin sonuna kadar arkasındayım.'' ifadelerini kullanarak kararlılık vurgusunda bulundu.

Habervakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?