banner30

banner29

M.Taha Gergerlioğlu koronavirüs hakkında konuştu! "ABD biliyor mu? Hepsi planlanmış..."

Siber Güvenlik Federasyonu Başkanı M.Taha Gergerlioğlu İktisat Yolu adlı Youtube Kanalında yayınlanan "Hepsi planlanmış, ABD biliyor mu?" Adlı programda konuştu. Gergerlioğlu, "Ulusalcılık ve Demokrasiyi kaldırıp, yepyeni Robotik bir "Dijitalizm" farklı bir ilahın olduğu dünya kurmaya çalışan bir ekip olduğunu düşünüyoruz. Bura da en büyük savaş Amerika'da" İfadelerine yer verdi.

Dosya 04.05.2020, 12:13 04.05.2020, 13:13
M.Taha Gergerlioğlu koronavirüs hakkında konuştu! "ABD biliyor mu? Hepsi planlanmış..."

Siber Güvenlik Federasyonu Başkanı M.Taha Gergerlioğlu İktisat Yolu adlı Youtube Kanalına konuk oldu. "Ulusalcılık ve Demokrasiyi kaldırıp, yepyeni Robotik bir "Dijitalizm" farklı bir ilahın olduğu dünya kurmaya çalışan bir ekip olduğunu düşünüyoruz. Bura da en büyük savaş Amerika'da" ifadelerine yer verdi.

Ardından Gergerlioğlu'na "Amerika bunlardan haberdar mı? Göründüğü kadar kendilerini hazırlıksız yakalandıklarını çok kötü olduğunu, hasta sayısının çok fazla olduğunu, Amerika bizim gözümüzde çok gelişmiş bir ülke. Biz daha gelişmekte olan ülkelerdeniz dünya ve Amerika'ya baktığımızda gösterilen tablo doğru mu?" diye soruldu.

Amerika'da, 2017 yılında bir virüs merkezinde hızrsızlık olduğunu ve ve 2 yıl boyunca bu olayın gündem olduğunu söyleyen Gergerlioğlu, "Şimdi virüs başlığından çıkarsak yola, 2017 yılında Amerika'da da eyaletin ismi şuanda aklıma gelmedi. Orada bir virüs üretme laboratuvar merkezi var burada bir virüs hırsızlığı oldu. Amerika'da bu mahkemelere düştü ve Gündem oldu. İki yıl Mahkemesi sürdü ve o laboratuvar kapatıldı. İki yıldan sonra 2019 yılında tekrar açıldı. Yani dünyada 2012 yılında, Alman parlamentosu böyle bir virüs için tam dört gün kapalı oturumda konuştu. Ne konuştular? Oturumun dökümantasyonu ortaya çıktı. O zaman bugünü konuşmuşlar. Demek ki birileri bir hazırlık yapmış, birilerine servis etmiş. Bu onların haberi var demek. İngiliz başbakanı, ben sürü psikolojisi uygulayacağım virüs bize işte bir bağışıklıkla aşağı hükmüne gelsin dedi. Neden öyle dedi?çünkü ona şöyle dediler; Dediler ki Biz belli toplumlara  aşı yapacağız. Bir kısmı ölecek önden Ama daha sonra insanlar toparlayacak lar mesajı verildi"

İşte M.Taha Gergerlioğlu'nun o konuşması:

MUHAMMED TAHA GERGERLİOĞLU KİMDİR?

Biyografi için tıklayınız.

Habervakti.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?