banner5

banner29

Şevki Yılmaz'dan 15 Temmuz'da erken seçim çağrısı!

Her Salı akşamı Akit Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu Milli Diriliş programında Şevki Yılmaz, 15 Temmuz 2018 tarihi için 'erken seçim' çağrısında bulundu.

Dosya 28.03.2018, 15:27 14.06.2019, 19:47
Şevki Yılmaz'dan 15 Temmuz'da erken seçim çağrısı!

Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, her Salı akşamı 20.45'te yorumlarıyla konuk olduğu Milli Diriliş programında önemli açıklamalarda bulundu.

"DÜŞMAN BİZİ BİZLE VURUYOR!"

Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu Milli Diriliş programında bu hafta gündem belirleyen konular konuşuldu. Devleti yaşatacak olan da yok edecek olan da insan olduğuna dikkat çeken Yılmaz, 'düşman bizi bizle vuruyor' dedi.

İşte Şevki Yılmaz'ın eğitimden insan yetiştirmeye, geleceği yerli ve milli kadrolarla inşa etmekten bürokrasideki engellere dair ifadeleri:

"Bugün ülkemizde dış güçlerin zaferine sevinecek kadar alçalmış zihniyetler var. Maalesef, mert düşmanı özler hale geldik. Ahmet'i Ahmet'e, Mehmed'i Mehmed'e vurdurtarak dostu düşman, düşmanı dost gösteriyor. Okullarımızdaki yanlış sistemle devlet eliyle teröristler yetiştiriliyor!

Anne babalar, Türkiye'mizi seviyorsanız, devletine milletine sahip evlatlar istiyorsanız çocuklarımızı çok dikkatli yetiştireceğiz. Sorumluluk bilinci gelişmeyen çocuklara ne vatan emanet edilebilir, ne devlet. Türkiye ancak iyi yetişmiş gençlerin omuzlarında süper güç olabilir!

Evinden, ailesinden uzak, gurbette, yurtlarda yetişen gençler daha sağlam karakterli ve özgüveni yüksek olurlar.
Bu sebeple eğer devletine milletine sahip gençler istiyorsanız, çocuklarınızı yatılı Yatılı İmam Hatip vs. proje Okullarına vermenizi tavsiye ediyorum!"BÜROKRASİDE ENGELLER KALDIRILMALI

Programın ikinci bölümünde bürokrasideki engellerin kaldırılmasını hatırlatan Şevki Yılmaz, yerli ve milli kadroların göreve gelmesi gerektiğini, bürokraside CHP zihniyetinin hala Dışişleri Bakanlığı, elçilikler gibi kurumlarda aktif olduğunu iddia etti.

"2019 seçimlerine giderken önümüzdeki en büyük ihanetlerden birisi şüphesiz, bürokrasideki gizli kripto bürokratlardır! Bunların çalışmalarıyla, yalan yanlış ihbarlarla, suçsuz günahsız insanlara hapis ve ihraç cezası verdirtenler var!
Allah için pirinçlerle taşları ayıklamamız elzem!"NEDEN ERKEN SEÇİM OLMALI?

15 Temmuz 2018 tarihinde Başkanlık ve Milletvekili seçimlerinin yapılması gerektiğini dile getiren Şevki Yılmaz, erken seçimin önemini başlıklar halinde anlattı:

"2019 seçimleri istiklâl harbi kadar mühimdir. Cumhur ittifakının karşısında kurulan çamur ittifakı,tam bir yeniçeri ittifakıdır! Planları,büyük şehirleri alıp,Belediyelerin desteğiyle genel seçimleri kazanmaktır!
Bu sebeple önce genel seçim sonra yerel seçim yapılmalıdır!"

İşte Şevki Yılmaz'ın 15 Temmuz 2018 tarihinde erken seçim çağrısının nedenleri..HABER VAKTİ

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?