banner5

banner29

Şevki Yılmaz: İki beddua kalkmadan kara bulutlar dağılmayacak

Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, 2. Abdülhamid'i tahtan indirenlerin ona nasıl zulmettiğini, Fatih Sultan Mehmed'in bedduasını ve Erdoğan'a karşı bir savaş olmadığını Türkiye'ye karşı bir savaşın olduğunu Milli Diriliş'te gündeme getirdi.

Dosya 12.02.2020, 17:19 12.02.2020, 18:33
Şevki Yılmaz: İki beddua kalkmadan kara bulutlar dağılmayacak

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın açıklamalarda bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te bu hafta da çok önemli konular ele alındı.

ABDÜLHAMİD'DEN 33 YILIN İNTİKAMINI ALDILAR

2. Abdülmahid'in 1909 yılında Selanik'e sürgün edildiğini belirten Yılmaz, ''1912 yılında da Abdülhamid'i Beylerbeyi Sarayı'na getirerek, ''Tadacaksın 33 yıl bize kan kusturdun, Osmanlı'nın nasıl yıkılacağını İstanbul'da göreceksin. Kendi arkadaşların tarafından nasıl hançerleneceğini göreceksin.'' dediler. Bütün bu acıları 1918'e kadar yaşattılar. Yunan'ın İzmir'e girişini, İstanbul'un İngilizler tarafından işgalini yaşatttılar. 102 yıl evvel acı çekerek, beddua ederek dünya hayatından ayrıldı.'' ifadelerini kullandı.

İKİ BEDDUA KALKMADAN KARA BULUTLAR DAĞILMAYACAK

İki beddua kalkmadan bü ülkeden kara bulutların kalkmayacağını belirten Yılmaz, ''Biri Fatih Sultan Mehmed, Ayasofya'yı ümmete emanet edereken 'Kim bu Ayasofya'yı kapatırsa Allah'ın laneti onların üzerine olsun' demişti. Sultan Abdülhamid'in son nefesine yakın bir bedduası var. Kendisini tahttan indirenlere ettiği beddualar var.'' ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN'LA SAVAŞ YOK, TÜRKİYE İLE SAVAŞ VAR

Bugün Erdoğan ile savaş yok, savaşın Türkiye'yle olduğunu vurgulayan Yılmaz, ''Tayyip Bey Türkiye nöbetini devraldığı için hedefte. Türkiye'yi kim ayağa kaldırmak istiyorsa, onu hedef alıyorlar. Firavun ve Nemrut varsa, İbrahimler olacak Musalar olacak. Kıyamete kadar bu devam edecek.'' açıklamasında bulundu.

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?