banner30

banner29

Şevki Yılmaz ümmetin başındaki 4 belayı açıkladı

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Milli Diriliş'te yaptığı açıklamada bugünkü ümmete verilen 4 bela olduğunu vurgulayarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Dosya 15.02.2020, 16:09
Şevki Yılmaz ümmetin başındaki 4 belayı açıkladı

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın açıklamalarda bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te bu hafta çarpıcı açıklamalar yer aldı.

ALLAH BİZİ DEĞİL, BİZ ALLAH'I TERK ETTİK

Ümmetin başında 4 belanın olduğunu vurgulayan Yılmaz, ''Birincisi, izzetimden kovarım. Rezil olur, zelil olursunuz. İzzetliyken Avrupa bizim kölemizdi. Şimdi izzetimizi kaybettik, biz onlara köle olduk. İkincisi bereketimden kovar. Dünyanın en bereketli toprakları üzerinde açlar yaşıyor. Bu lanet değil de nedir? Kendi ellerimizle yaptık. Üçüncüsü rahmetinden kovar. Dualarınız kabul olmaz. İslam hükümlerini bıraktık. Dördüncüsü nusret etmez yani yardım etmez. Allah bizi terk etmedi, Müslümanlar Allah'ı terk ettiği için yardım gelmiyor.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Yorumlar (2)
tugo 1 yıl önce
...ne doğru.. hemen herkes kendisini, ailesini toparlar, tövbe eder, Allah'a dönerse, du şeytan döngüsünden çıkabilirir, yoksa bu laik, dinsiz, hayasız hayat tarzıyla çok zor...
yılmaz bay 1 yıl önce
evvAllah! bir de şu söz çok doğru hocam ne öğrenirseniz gençlikte öğrenin yarın gözüne gözlük takarsın.gözlük gözünde gözlük arararız. duaile
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?