2022 yılında hayatını kaybeden Uzman Doktor Carrie Madej katıldığı bir canlı yayında çarpıcı açıklamlar yapmıştı. Canlı yayındaki ifadeleri yeniden gündeme geldi.

Daha önce de koronavirüs aşısıyla ve dayatmalarına karşı sık sık gündeme gelen Madej, ' Tıpta pek çok hastalığın tedavisinin bilindiğini ancak bunu uygulamamıza izin verilmediğini söyleyebilirim." ifadelerini kullanmıştı.

Dr.Madej, "İlaç firmalarının uygulatıyor olduğu medikal sansür bitirilmezse çoğunluk, tedavisi bilinen hastalıklardan ölmeye devam edecek.." demişti.

2022 yılında hayatını kaybetti

Kansas City Universitesi, Of Medicine Bioscience College Of Osteopathic Medicine tıp fakültesinden 2001 yılında mezun olduktan sonra ABD’nin Georgia eyaletinde iki tıbbi kliniği yöneten Dahiliye uzmanı, Dr. Carrie Madej 29 Haziran  2022 yılında hayatını kaybetti.

Madej'in ölümü sonrası 5GVirüsNews ise dikkat çekici bir yazı yayınlamıştı.

İşte Madej ile alaklı o yazının bir bölümü:

Kaza Madej’e gelmeden önce dünyayı idare eden merkezlerden birisi olan ilaç şirketlerinin neden olduğu veya organize ettiği düşünülen cinayetler gözümüzün önünden bir film şeridi gibi geçti. PCR testin mucidi Karry Mullis’in pandemiden hemen önce öldürülmesi gibi. Mullis’inin ölmesi ve/veya öldürülmesi gerekiyordu. Yoksa olmayan virüsü test ile var edemezlerdi! Çünkü Dr. Karry Mullis, bir kişinin enfekte veya hasta olup olmadığını belirlemek için PCR testi kullanmama konusunda uyarmıştı. Bu  testin yapabileceği bir şey değildi.

Dr. Carrie Madej’de plandemi başladıktan hemen sonra birçoğumuzun bildiği gibi, aşıların ardındaki hain transhümanist(*) gündem konusunda insanlığı uyaran en önde gelen tıp uzmanlarından birisidir.  

Yine özellikle insan neslini  sona erdirmek için herkesi DNA değiştirici aşılar içinde ilaç taşıyıcı olarak (bkz) bulunan grafen oksit ve kendi kendini bir araya getiren nanobotlar (**) aracılığıyla tamamen kontrol edilebilir bir siborga(***) dönüştürmek için hazırlanan çılgın gündemi ortaya çıkartmak için deliller sundu.

Asıl planları olan, nesnelerin interneti  5G ile kullanılacak olan teknikler ile enjeksiyonların nasıl etkinleştirileceğini de anlatarak delillendirmeye çalıştı.

Ve geçtiğimiz aylarda Carrie Madej’in  İspanyol kanalı El Arconte'de yer alan röportajı da son çalışmalarının özeti niteliğindeydi.

Bilimsel tıp araştırmacısı Madej El Arconte TV’de, transhümanistlerin favori organizması Hydra Vulgaris (****) gibi canlı organizmaların, grafen oksit ve nanobotlar olan  koordinasyonunu analiz ettiği şişelerde buldukları ile anlattı.  

Hydra

İspanyol yazar Laureano Benítez Grande-Caballero o gün herkesin merak ettiği soruyu Madej’e sordu. O soru, Hydra Vulgaris’in beraberinde grafen oksidin  nanoteknoloji ile insan vücuduna girişinin sonuyla ilgiliydi…

Laureano Benítez Grande-Caballero:  Evet, şişelerde ne gördüğünü sormak istiyorum. Hydra, Hydra Vulgaris, nanobotlar, grafen ve aşıdan sonra kendi kendine bir araya gelen bazı yapılar hakkında konuşalım.

-Peki, gördüklerinizi kısaca açıklayabilir misiniz?

-Hydra, nanobotlar, bu yapılar, grafen?

-Bütün bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dr. Carrie Madej:  Hydra Vulgaris organizması ve benzeri organizmalar. Bunları 2021 yılının Ağustos ayında keşfettim. Ve bu şok ediciydi. O zamandan beri onları şişelerde defalarca gördüm.

Ve bu transhümanistlerin favori organizması çünkü laboratuvarda bunlar ölümsüz. Ölmüyor.

Ve transhümanistler ölümsüz olmak istiyorlar!

Yani yapmak istedikleri şeylerden biri Hydra'dan ölümsüzlük genini alıp insan genomuna sokmak. Ama ölümsüz olmak, insanların düşündüğü gibi bir fantezi değil. Yani bir örnek verdiler. Doğrarsan... yani Hydra'yı çok parçaya bölersen, bir araya gelip yeniden şekillenebilir. Bir daha, bir daha ve bir defa daha.

Ayrıca araştırmalarında bunu parazitlere sahip olmak için kullanıyorlar - eğer bir organizmadaysa - onları uzaktan kullanabilirler ve nöropeptidler, toksinler, her türlü şey üretebilen parazitleri etkileyebilirler. Yani yaptıkları şey, diyelim ki içinde parazit bulunan bir balığı uzaktan kontrol etmek ve balığın hareket etmesini veya bir şeyler yapmasını sağlamak.

Hydra’yı bu şişelerde neden gördüğümüzü bilmiyorum.

Bilmiyorum…

Tek bildiğim, onunla ne yaptıklarını görmek için transhümanistlerin araştırmalarına bakmak.

İlgilendikleri iki şey var, ölümsüzlük ve Rejenerasyon-yenilenme (*****) ... bu iki şeyle istedikleir üçüncü şey ise  Rejenerasyon ile bir şeyi uzaktan kontrol etme yeteneği. (O da nesillerin interneti 5G)

Fuat Oktay: Maraş konusunda KKTC'yi destekliyoruz Fuat Oktay: Maraş konusunda KKTC'yi destekliyoruz

Paylaşacak çok video ve fotoğraf var. Onları görmek istersen, onları burada nasıl göstereceğimi bilmiyorum. Üzgünüm şuanda bende yok, ama sana daha sonra gönderebilirim.

Ve nanobot olduğuna inandığım videoların birinde, bir de çok tur vardı... Onlara nasıl denir? Zamanla sıvı içinde salınacak maddelerle dolu gibi görünen yuvarlak nesneler. Yani hidrojel(******) gibi görünen dağıtım maddeleri var. Nanobot gibi görünen canlı organizmalar da vardı.

Ve elbette, süper iletken malzeme.

Bu bilim değil.

Bu iyi bir bilim değil.

Bu iyi bir ilaç değil.

Bize yalan söyleniyor.

Ve üzerinde deneyler yapıyoruz, her şişenin biraz farklı olduğunu söyleyebilirim.

Yani bu üniforma değil.

Ve bunu sadece ben söylemiyorum.

Bunu söyleyen farklı ülkelerimiz var. Polonya, Güney Afrika, İtalya ve tabii ki İspanya. Bu şişelerde gördüğümüz birçok şey var. Şişeler de Grafen (oksit) benzeri maddeler de gördüm. Ama onlar farklı. Aynı değiller.

Ben sadece bu çılgın bilim adamlarının, bu psikopatların sorumlu olduğunu ve artık onların sorumlu olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Ve bizim üzerimizde deney yapıyorlar.

KORKUNÇ GERÇEKLER KARŞISINDA İNSAN İÇİN SAVAŞTI!

Evet Dr. Carrie Madej en son röportajında anlattıkları bu kadardı. Ama anlatacakları, elde edeceği veriler bununla sınırlı olmayacaktır.

Madej’e göre, o “psikopatların” amacı her türlü frekans, radyasyon ve sinyal aracılığıyla kolayca kontrol edilebilen yeni bir insan türü yaratmaktı.

Bir yandan Dünya Ekonomik Formun, “büyük sıfırlama” ile destek verdiği Sanayi de 4.0’a geçiş planlanırken, diğer tarafta enjeksiyonlarla insan genomu değiştirilerek nasıl 2.0'a(*******) geçiş için hazırlık süreci başlatıldığını ortaya koydu.

Küresel sapkınlar koalisyonun hedefinde; ülkeleri nasıl var ettikleri DSÖ gibi uluslararası kuruluşlarla idare ediyorlarsa şimdi de kendilerini ölümsüz yapama ütopyası ile İNSAN vücudunu da aynen uluslararası ağa kurarak mikro nano robotlarla idare/kontrol etmek istiyorlar.

Yine bu teknoloji ile yarı domuz, yarı insan bile  var edilebilirdi! Onun için  Madej onlara “psikopat” diyordu.
Dünyanın önde gelen kurumları tarafından adeta hedef yapılan İNSAN’ı 2.0 dönüştürme gerçeği için özellikle sahte pandemi, aşı teknolojisi, ülkelerin sağlık uzmanlar ile ilaç bağlantısı, iktidar ve muhalefetteki politikacıların finanse edilmesi kamuoyunda tartışılmasını gerekiyor.
Küresel koalisyonun kamuya açıklanmamış hedeflerini ve bunu 2030 yılına kadar tüm insanlara tesis etme kararlılığının önünde de aynı kararlılıkla durmalıyız.
İNSAN’a o kirli oyunu gösteren Dr. Carrie Madej oldu...