banner30

banner29

Elon Musk bir gün içinde 4 test yaptırdı! 2'si negatif, 2'si pozitif...

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla ve özel uzay şirketi SpaceX'in sahibi Elon Musk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi ile ilgili yaptığı açıklama ile gündemde. Aynı gün içinde 4 defa Kovid-19 testi yaptıran Musk testlerden ikisinin negatif, diğer ikisinin ise pozitif çıktığını belirterek "Son derece sahte bir durum söz konusu” dedi

Dünya 13.11.2020, 11:30
Elon Musk  bir gün içinde 4 test yaptırdı! 2'si negatif, 2'si pozitif...

Tesla ile elektrikli otomobil üreten, SpaceX ile uzayı devletlerin tekelinden kurtaran ve  Hyperloop ile toplu taşımada çığır açmayı hedefleyen Elon Musk kuşkusuz son dönemin en sıra dışı isimlerinden biri.

Güney Afrika asıllı milyarder Elon Musk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi ile ilgili yaptığı son açıklama ile bir kez daha gündemde.

"2 TEST NEGATİF 2 TEST POZİTİF ÇIKTI"

Aynı gün içinde 4 defa Kovid-19 testi yaptırdığını belirten Musk, 2 sonucun negatif 2 sonucun ise pozitif çıktığını açıkladı. 

Musk kişisel Twitter hesabından konu ile ilgili yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Son derece sahte bir durum söz konusu. Bugün Kovid-19 için dört defa test edildim. İki test negatif çıktı, ikisi pozitif çıktı. Aynı makine, aynı test, aynı hemşire." 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?