banner29

Salah'tan tepki çeken Noel paylaşımı!

Liverpool'un Mısırlı yıldızı Muhammed Salah Noel'le ilgili bir paylaşımla bazı taraftarlardan tepki aldı.

Dünya 26.12.2019, 15:58
Salah'tan tepki çeken Noel paylaşımı!

Liverpool forveti Muhammed Salah, özel hayatıyla gündeme gelmezken; son hareketiyle dikkat çekti. Salah, eşi ve 5 yaşındaki kızının da olduğu çam ağaçlı Noel fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Daha önce eşi Maggi'nin fotoğraflarına sosyal medya paylaşımlarında neredeyse hiç yer vermeyen Salah'ın bu paylaşımı yaklaşık 35 milyon takipçisini harekete geçirdi. Kısa sürede bu paylaşım 2.5 milyon beğeni aldı.

Fotoğrafta Noel ağacının önünde görülen Salah'ın eşi Maggi ve 2014 doğumlu kızı Mekke'yle olan görüntüsü dikkat çekerken; bazı taraftarlar yıldız oyuncuyu övdü. Paylaşımın altındaki "Güzel aile" sözleri en fazla beğeni ve yorum alan alan ifade oldu.

Sert tepki: nasıl Noel kutlarsın?

Bazı taraftarların tepki gösterdiği fotoğraf için bir yorumda ise "Salah sen nasıl bir Müslümansın, Noel'i nasıl kutlarsın?" denildi. Yorumun devamında, "Müslüman bir kişiye Noel kutlaması caiz değildir. Ancak tüm inançlara saygılıyım" denildi. Oyuncu ise bu yoruma yanıt vermedi.

27 Ekim'de de Salah kızının doğum gününde çizgi film karakteri Maona kıyafetleri giymiş ve bu resim sosyal medya hesabında paylaşılmıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?