banner29

MİKAV eğitimde öncülüğe devam ediyor!

Kocaeli’nin etkin sivil toplum kuruluşlarından olan, yaptığı hizmetlerle büyük ses getiren ve dikkatleri üzerine çeken Manevi İktisadi Kalkınma Vakfı (MİKAV) öncülüğüyle Konya'da Kur'an ve okul öncesi eğitime büyük destek sağlandı.

Eğitim 29.02.2020, 14:18 29.02.2020, 15:09
MİKAV eğitimde öncülüğe devam ediyor!

Eğitim, kültür ve sosyal içerikli faaliyetler ve yaptığı çalışmalarla Kocaeli’de dikkatleri üzerine çeken, eğitim faaliyetleriyle bünyesinde hizmet veren Nadide Eğitim Kurumları’yla başarılı öğrenciler yetiştiren ve sportif alanda bir çok ödül kazanan Manevi İktisadi Kalkınma Vakfı (MİKAV) sadece Kocaeli'de değil Türkiye'nin birçok ilinde önemli çalışmalar yürütüyor.

MİKAV'ın Konya-Selçuklu'daki bahçe içerisindeki binası Kur'an ve okul öncesi eğitime yönelik hizmetlerin yapılması şartı ile Selçuklu İlçe Müftülüğüne irtifak hakkı bedelsiz olarak verildi.

Selçuklu İlçe Müftüğü'nün de mahalle halkıyla el ele vererek gerçekleştirdiği sebatkar çalışmalar sonucunda bina hizmete hazır hale getirildi.

Dün mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle ve MİKAV Kurucu Onursal Başkanı Şevki Yılmaz ve Vakıf Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımıyla Hz. Âişe Kız Kuran Kursu ve 4-6 yaş Kuran Eğitimi Kursu olarak açılışı yapıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?