banner5

banner29

Altın fiyatları nasıl seyrediyor?

Altın fiyatları, 23 Ocak Salı günü seyrini artış yönünde değiştirdi. Haftanın son gününü 221 lira seviyesinde kapatmasının ardından düşüş eğilimine geçen altın fiyatları, salı günü yeniden yükselişe geçmeye başladı. Peki, şu dakikalarda altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

Ekonomi 22.01.2019, 13:01
Altın fiyatları nasıl seyrediyor?

Altın fiyatları fiyatları günün en çok aranan konuları arasında yer almaya devam ederken, çeyrek altın ve gram altın gibi piyasada en çok talep gören altın türlerinde fiyatlar bir birim geriledi. Peki Altın fiyatlarındaki son durumun ardından çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu?

Altının gram fiyatı sabah saatlerinde 220 lira seviyesinde güne başladı. Bu değerin ardından çeyrek altın fiyatları 365 lira seviyesinde satılırken, 357 liradan geri alınıyor.

Yarım altının satış fiyatı 730 lira civarında işlem görürken, 715 lira seviyesinde bozduruluyor.

Cumhuriyet altının satış fiyatı ise 1487 lira olurken, 1472 liradan geri alınıyor.

ANLIK ALTIN FİYATLARI

Altın fiyatları dün ne kadardı?

Altının gram fiyatı, haftaya yükselişle başlamasının ardından 220,2 lira seviyesinde dengelendi. Cuma günü dolar kuru ve altın ons fiyatındaki değer kayıplarına paralel düşüş eğiliminde hareket eden altının gram fiyatı, günü önceki kapanışa göre yüzde 1,01 azalışla 219,2 liradan tamamladı.

Yeni haftaya yükselişle başlayan altının gram fiyatı, önceki kapanışa göre yüzde 0,46 primle 220,2 liradan alıcı buluyor. Kapalıçarşı'da çeyrek altın 360 lira, Cumhuriyet altını da 1.473 liradan satılıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Günün Karikatürü Tümü