banner30

banner29

Bekir Bozdağ: Haçlıların Derdi Erdoğan'ı Devirmek

Adalet Bakanı Bozdağ, taşeronlarıyla yaptırdığı darbe girişimleri ve terörle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı deviremeyen Haçlı ittifakının 16 Nisan’daki amacının “Milletin adamı”nı alaşağı etmek olduğunu, bu yüzden elbirliğiyle harekete geçtiklerini vurguladı.

Gündem 24.03.2017, 09:13 24.03.2017, 09:13
Bekir Bozdağ: Haçlıların Derdi Erdoğan'ı Devirmek
Yozgat’ın Şefaatli ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ, PKK, DAEŞ, DHKP/C gibi terör örgütleri ve onların patronu olan Haçlı İttifakının 16 Nisan referandumu için “Hayır” safında birleşmeleri, her türlü alçaklığı sahnelemelerinin altında yatan sebebi deşifre etti. Batı’nın darbe ve terörle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmeye çalıştığını, ancak milletin buna izin vermediğini anlatan Bozdağ, 16 Nisan’daki oylamada Batı’nın hedefinin yine Erdoğan’ı alaşağı etmek olduğunu vurgulayarak şunları kaydetti: “Tayyip Bey'in Türkiye'nin yönetiminden gitmesini canı gönülden arzu ediyorlar. Bir sürü olayla götüremediler darbe teşebbüsüyle götüremediler şimdi bu halk oylamasıyla Tayyip Bey’in defterini dürmek istiyorlar, götürmek istiyorlar. Bu millete, bu devlete büyük bir sıçrama yaşatan bu büyük liderin arkasında 15 Temmuz’da ölümüne duran aziz Türk milleti, 16 Nisan’da sandıkta Merkel’in veya başkalarının talebiyle bu büyük lideri yedirecek mi? Ben yedireceğine hiç inanmıyorum.” Bozdağ, Bahçeli’nin de Haçlı ittifakının taşeronu FETÖ’nün hedefinde olduğunu aktardı.

MESELE BEKA MESELESİ

Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ne değinen Bakan Bozdağ, Türkiye’yi geriye götüren, ayağına pranga vuran tüm sorunların kökten çözüleceğine dikkat çekerek, “Bu halk oylaması, milletin ve devletin istiklali, istikbali, istikrarı, güçlü yönetimi, iyi yönetimi, kriz ve kaoslarla baş etmesi ve Türkiye’nin daima bulunduğu bölgede, dünyada güçlü bir aktör olması için yapmamız şart olan büyük bir reformdur. Mesele, şahıs meselesi hiç değil. Mesele, millet meselesidir. Mesele, devlet meselesidir. Milletimizin ve devletimizin bekası meselesidir” ifadelerini kullandı.

DİRİLİŞ POSTASI
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?