banner29

'FETÖ, Güney Afrika'da ORDU kurdu!'

Devlet Başkanı Erdoğan, 24 Temmuz'da FETÖ'cülerin Silah fabrikası ve zırhlı araç fabrikası dahi satın aldığı Güney Afrika'ya gidiyor! FETÖ neler planlıyor? Gabon'dan Ukrayna'ya Fetö'cüleri paketleyen MİT korku salmaya devam ediyor! Kim bu Güney Afrika'da ki FETÖ'cüler? Nurettin Veren yazdı! ŞOK OLACAKSINIZ!

Gündem 19.07.2018, 16:30 19.07.2018, 16:30
'FETÖ, Güney Afrika'da ORDU kurdu!'

FETÖ'yü en yakından tanıyan isimlerden ve bir dönem terörist başı Gülen'in ''kara kutusu'' namıyla bilinen Nurettin Veren, FETÖ yapılanmasını deşifre etmeye devam ediyor!
Nurettin Veren son yazısında FETÖ'nün Afrika yapılanması üzerine ''FETÖ Güney Afrika’da kendi silah fabrikasını ve ordusunu kuruyor!!!'' başlığıyla bir yazı kaleme alarak şok edici tespitlerde bulundu!


FETÖ, OSMANLI HAYRANLIĞINI KULLANDI


Afrika insanının Osmanlı'ya hayranlığını çok iyi kullandığını ''Osmanlı’ya duyulan hayranlıktan dolayı, Türklere karşı ciddi bir sempati oluşmuştu. Bu sempatiden dolayı FETÖ, Kuzey Afrika’dan başlayarak, diğer Afrika ülkelerini, hızlı bir şekilde ele geçirmeye başladı. FETÖ Afrika’da aynen Asya’da olduğu gibi rekabetsiz boş bir alan olarak Afrika’yı boş bir alan olarak gördü ve örgüt üyelerine, bütün Afrika’ya dağılmalarının emrini verdi. (Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da sığınmacılara karşı, zorlukların ve formalitelerin çok sıkı olmasından dolayı, sığınılacak yer olarak Afrika’yı işaret etti.) sözleriyle ifade ederken, FETÖ'nün Afrika'ya sızma sürecini ise ''FETO ilk talimatını Ali Katırcıoğlu’na vererek, Güney Afrika’ya gidip, bir cami ve yurdu içeren büyük bir kompleks yapmasını istedi. Bu işleri çok seven Ali Katırcıoğlu, derhal Johannesburg’a gidip kolları sıvadı.'' diyerek özetleyen Veren...

''FETÖ'CÜ GENERALLER GÜNEY AFRİKA'YA KAÇTI!''

FETÖ'nün, İshak Alaton aracılığıyla Nelson Mandela'ya yakınlaştığını yazan Veren, 15 Temmuz'dan sonra Güney Afrika'ya kaçan rütbelileri de yazısında ''Darbe girişiminin ardından 9’u general olmak üzere 300 civarında rütbeli asker, Türkiye’den buraya firar etti'' sözleriyle deşifre etti! Yazısına devamla bakın Nurettin veren FETÖ'cü hainler hakkında ihbar niteliğinde neler yazdı:

''ALTIN, GÜMÜŞ, ELMAS VE KÖMÜR ZENGİNİ ÜLKEDE FETÖCÜLER SİLAH FABRİKASI SATIN ALDILAR! FETÖ ORDU MU KURUYOR?''


''Johannesburg altın, gümüş ve elmas mineralleri açısından göz kamaştıran bir şehirdir. 4,5 milyon civarında nüfusu ile FETO’nun ilk karargahı olmak üzere yapılanmasını başlattığı yerdir. FETÖ’nün Güney Afrika’da silah fabrikası satın alması, örgütün Türkiye sınırları dışında kendi ordusunu kurduğunu ve ordunun silah ihtiyacını bu fabrikası tarafından karşılayacağını düşündürüyor.''

GÜNEY AFRİKA'DA Kİ FETÖ'CÜLER ZIRHLI ARAÇ FİRMASI SATIN ALDILAR! PEKİ NEDEN?

''Güney Afrika’da kalmaya devam eden FETÖ’cü işadamlarının, Güney Afrika’nın Başkenti Pretoria şehrinde bulunan, Milkor zırhlı araçlar firmasını satın alması gerçekten ilginç ve endişe vericidir.''

GÜNEY AFRİKA'DA Kİ FAAL FETÖCÜLERİ İSİM İSİM YAZDI! KİM BU FETÖCÜLER VE KİMLERLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDELER?

FETÖ üyesi oldukları için haklarında tutuklama kararı olan 2 bine yakın FETÖ’cü, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Güney Afrika’ya kaçtı. Ali Katırcıoğlu, Levent Şenol, Vuslat Bayoğlu ve Şemsettin Çalışkan’ın önderliğinde, kömür işletmeciliğinden tekstile kadar, çeşitli sektörlerde faaliyet yürütüyorlar. Güney Afrika İş Adamları Derneği çatısı altında para transferleri ve kara para aklama işlemleri gerçekleştiriliyor.

FETÖ'CÜLERE VE KRİPTO'LARA UYKU YOK!!!

Habervakti.com'un güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre Devlet Başkanı Erdoğan'ın Afrika gezisi öncesinde kendisine; haberimizde yer alan isimler başta olmak üzere, bölgede Türkiye'de ki milli kurumları paravan olarak kullanan bazı isimler hakkında raporlar verildiği, bu isimlerin Güney Afrika'da iş yapan ve FETÖ ile hiçbir bağlantısı olmayan isimleri FETÖ'cü olarak lanse etmeye çalıştıkları ve Türkiye'deki bir takım medya organlarını da yanlış yönlendirdikleri yönünde bilgiler aktarıldığı, yerli ve milli işadamlarını FETÖ'cü olmakla suçladıkları ve ticari faaliyetlerine evrakta sahtecilik ve hakim ve savcılara rüşvet dahi verdikleri yönünde raporların arzedilerek, Güney Afrika ziyaretinde FETÖ'cülere yönelik çok ciddi yaptırımların Güney Afrika ve Türkiye'de dahil hayata geçirileceği belirtildi!

NURETTİN VEREN'İN YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?