YILMAZ: 'Ne Mutlu Müslümanım diyene!'

''ZAFER''! Ama nasıl? Nedir Zafer Bayramının önemi? Ne için, neler uğruna zaferler kazandık? Hala Mazlum Coğrafya mahzun, hala Düşmanlar boş Meydanda at koşturuyorlarken biz neler yapmalıyız? Şevki Yılmaz yazdı! Mutlaka Okuyun!

YILMAZ: 'Ne Mutlu Müslümanım diyene!'
İlahiyatçı- hatip Şevki Yılmaz "Ne Mutlu Müslümanım diyene!" başlığıyla kaleme aldığı yazısında ”30 Ağustos Zafer Bayramı” kavramı üzerinden, geçmişte kazandığımız zaferleri merkeze alarak, ictimai, ekonomik, stratejik ve en önemlisi tevhidi anlamı üzerinden okuyucusuna seslendi.

Salt "ırk" kavramı üzerinden milletlerin tek bir etnik kimlik altında değerlendirip, değerlendirilemeyeceği üzerine de yaklaşımlarda bulunan Yılmaz, milletleri inanç merkezli moral değerler üzerinden tanımladı.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nda  ”ZAFER BİLİNCİMİZİ” güncelleyeceğimiz Şevki Yılmaz’ın"Ne Mutlu Müslümanım diyene!" başlıklı yazısını mutlaka okuyunuz.
...

Ne Mutlu Müslümanım diyene!


Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz  Allah’ımıza (cc) hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyti’ne, ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize, Allah’ın (c.c) İlke ve İnkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan Muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun…

“Bir Müslüman Cihana Bedel!” ve “Cesaret Irkta değil İmandadır!” ideali, Ümmet Bilinci ve Allah’ın (cc) yardımıyla kazanılan 30 Ağustos Zafer Bayramını diğer bayramlar gibi yine sadece klasik rejim statüsü içinde andık!

Zira Düşmanları Denize dökerek O Zaferleri kazananların torunları olan bizler; düşmanın Cahiliye rejimlerini ve İZM’lerini hala denize dökemedik!

Hala, dolar isimli kâğıt parçasını ve uydurdukları borsalarını denize dökemedik!

Daha evvel Danimarka’da, Diyarbakır’da ve şimdide Hollanda’da Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize kin ve düşmanlıklarının tezahürü, hakaret içerikli karikatürleri yapan alçak, şerefsiz iç ve dış düşmanları Denize dökemedik!

Ve hala Mazlum Coğrafya mahzun, hala Düşmanlar boş Meydanda at koşturuyorlar!

Güçlü oldukları için değil, halkı Müslüman ülkelerini Sisi gibi kendi Av Köpekleriyle yönetmeye devam ettikleri için çok güçlü gözüküyorlar!

Zaferlerle korunan ana ocağımız Osmanlı Cihan Devleti’nin ve Hilafetin içimizdeki hainler tarafından yıkılmasından sonra sahipsisiz, çobansızız, başsız ve anasızız!
...

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5