banner29

5G Virus News Platformu'ndan Fahrettin Koca'ya bir dizi soru!

5G Virus News Platformu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya koronavirüs salgınıyla ilgili bir dizi soru sorarak bunu kamuoyuyla paylaştı. Bakanlıktan gelecek olan cevabı da adreslerinde yayınlayacaklarını vurguladılar.

Gündem 27.05.2021, 21:26
5G Virus News Platformu'ndan Fahrettin Koca'ya bir dizi soru!

5G Virus News Platformu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya koronavirüs salgınıyla ilgili bir dizi soru sordu.

İşte soru metnin tamamı:

Sayın Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin KOCA

DSÖ 17 Ocak 2020 tarihli PCR tanı kiti protokolünün, 23 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan makalesinde covid-19 adını verdikleri virüsü izole edilmediğini ve yarasının bile ÇİN (At Nalı Yarasası) değil Avrupa yarasası kullanıldığını, ellerinde hiçbir hastadan alınan materyal olmadığı veya görmedikleri çok açık bir şekilde yazıyor.

-Okudunuz mu?

-Eğer okuduysanız, izole edilmeyen bir virüs için 270 milyon doz aşıyı ne için aldınız?

-İzole edilmeyen bir virüs için neden Türkiye’de 53 milyon PCR test yaptınız? Hatalı sonuç verdiğine ilişkin mahkeme kararları, bilimsel makale olmasına rağmen PCR testi hale 40-45  döngü ile neden çalıştırıyorsunuz? Ve yalnızca PCR test için ne kadar para harcadınız? PCR test ile ilgili hangi şirketlere ödeme yaptınız?

- İzole edilmeyen bir virüs için neden pandemi ilan ettiniz?

- Açıkladığınız üzere Covid-19 virüsünün( İngiltere-Hindistan) mutasyonu ve varyantlarının olduğunu nerden biliyorsunuz veya bu bilgiyi kimden aldınız?

Bu bilgileri Türkiye’de yaşayan 83 milyon kişi adına ve onların bilgilenmesi için soruyoruz.

Yorumlar (4)
Nevin Yayar 3 hafta önce
Zor sorular:)
Bir Müslüman 3 hafta önce
İnşAllah bu dava sadece ahirete kalmaz
Müslüman Türk 3 hafta önce
Biz Kobay Değiliz, faz çalışmaları tamamlanmamış aşıları aklı selim insan zaten olmak istemez. Bunun hesabını Rabbim sizden sorar.
Abrahm 3 hafta önce
Bu sorulara kesinlikle herhangi bir cevap alamazsınız ve yazıktır ki bunu milletede anlatamazsınız. Bakan bugün çıkıp deseki evet ortada herhangi bir hastalık yok sizi kandırdım dese milletin %75,i hayır yalan söylüyorsun der. Kusura bakmayın ama bizde bu kadar billgisiz oldukça ne yalan biter ne pandemi geçmiş olsun. İddia ediyorum dünyada araştırmayan sorgulamayan herduyduğuna inanan başka hiçbir millet yoktur. Diyeceksiniz ki Afrika var adamlar zeki ama fakir mecburen kabul ediyorlar sorgulayacak bir zenginlikleri yok olsa en başta onlar reddeder. Ama Türkiye dünyanın en zengin ülkesi dahi olsa tarihinde hiçbirşeyi sorgulamamıştır birisi sokakta bile yakan bir haber verse inanacak binlerce insan var. Şimdi Danıştay bu maske kararını açıklasa ne değişecek sizce? Bence hiçbirşey değişmeyecek çünki gerçekten ama gerçekten Türkiye'de hukuk adına hiçbir şey yok şansa kadere yaşıyoruz. Yarın birisi işimize son verse savunacak tekbir mahkeme bulamayız.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?