banner30

banner29

Adliyede intihar eden kişi kim? Kimliği açıklandı...

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 7. kattan atlayan İbrahim Özkan yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. İbrahim Özkan'ın yazar Seray Şahiner'in eşi olduğu öğrenildi.

Gündem 07.11.2019, 20:36
Adliyede intihar eden kişi kim? Kimliği açıklandı...

İbrahim Özkan, öğle saatlerinde İstanbul Adalet Sarayı'nda 4. kattta bulunan İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmasına girdi.

"Alkollü araç kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye atmak" suçundan 4 ay 5 gün hapis cezasına çarptırılan ve hakkındaki hükmün açıklanması geri bırakılan 35 yaşındaki Özkan, duruşmalar devam ederken 7. kattan atladı.

Ağır yaralı İbrahim Özkan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Özkan yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

KİMİN EŞİ ÇIKTI

Öte yandan, İbrahim Özkan'ın yazar Seray Şahiner'in eşi olduğu öğrenildi.

Cumhuriyet gazetesi muhabiri Seyhan Avşar, sosyal medya hesabından olayı duyururken, Seray Şahiner ile görüştüğünü ve kendisinin çok üzgün olduğunu aktardı.

KAYMAKAMLIKTAN AÇIKLAMA

Şişli Kaymakamlığı da olayla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Bugün İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesi’nde yapılan bir duruşmaya katılmak üzere, Çağlayan İstanbul Adliyesi’ne giden Edirne ili nüfusuna kayıtlı ve 1984 doğumlu İbrahim Özkan, duruşma sonrasında henüz bilinmeyen bir nedenle saat 12.20 sıralarında binanın 6. Katından ara boşluğa atlamıştır. 112 Acil ekiplerinin müdahalesiyle hastaneye kaldırılan İbrahim Özkan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Aile ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?