banner29

AK Parti'li vekil 5G'ye dikkat çekti: 5G ne kadar sağlıklı? Tartışmalıyız..

Son günlerde yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, araştırmacı-yazar Ali İhsan Adıgüzel’in kişisel İnstagram hesabından gerçekleştirdiği canlı yayının konuğu oldu. Adıgüzel’in sorularını cevaplayan Yılmaz'dan dikkat çeken 5G ve 5Ç yorumu. İşte detaylar...

Gündem 14.05.2020, 14:17 20.05.2020, 22:07
AK Parti'li vekil 5G'ye dikkat çekti: 5G ne kadar sağlıklı? Tartışmalıyız..

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, araştırmacı-yazar Ali İhsan Adıgüzel’in kişisel İnstagram hesabından gerçekleştirdiği canlı yayının konuğu oldu. Adıgüzel’in sorularını cevaplayan Yılmaz gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu

KORONAVİRÜS PANDEMİSİ

Çin’den başlayarak dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Mehmet Akif Yılmaz, “Ramazan ayındayız bizim için çok büyük anlam ifade ediyor bu ay. Tabi bu seneyi mahzun geçiriyoruz ilk defa Kabe tavafsız kaldı. Tarihte hiç tavafsız kaldığını ben hatırlamıyorum. Uzun yıllardır ilk defa yaşanan bir olaya tanıklık ediyoruz. Böyle mahzun bir ayda biz de evlerimizden ibadet ediyoruz. Evimizin en güzel köşelerini mescide çevirerek Kabe-i Muazzama’ya yöneliyoruz.

Tabi aynı zamanda tefekkür sebebi oluyor. Hem ferdi olarak hem toplumsal olarak içinde olduğumuz bu durumu düşünerek muhasebeye fırsat buluyoruz. Kuran-ı Kerim’le bu süre içinde daha çok hemhal oluyoruz. Bu süreci Müminler olarak daha verimli değerlendirmeye gayret ediyoruz.

2020 yılı çok sıkıntılı başladı. Hatırlarsanız Elazığ’da deprem, çığ, terör olaylarının artması, uluslararası güçlerin ekonomiye saldırıları ve son olarak da pandemiyle imtihan olunuyoruz.

Bu ayı fırsat bilerek gayret etmeliyiz Allah (c.c.) her darlıktan sonra bir kolaylık olacağını buyuruyor. Milletçe el ele vererek bu süreçten daha güçlenerek çıkacağız" dedi.

SAĞLIKDAKİ BAŞARININ SIRRI NEDİR?

Türkiye’nin alınan tedbirler ve zamanında atılan adımlarla koronavirüs sürecindeki başarısına da değinen Yılmaz, ''Bu dünden bu güne oluşmuş bir başarı değil; Özellikle sağlık alanında 18 yıllık nakış işlenmiş bir devrimin hikayesi. Hatırlayın, 2000’li yılları hatırlayın; BağKur’lu ayrı Emekli Sandığı ayrı hepsinin ayrı ayrı çileleri vardı. Bunların hepsi tek bir çatı altında birleştirildi ve aslında zihniyette bir devrim yaşandı. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bu başarıları ortaya koyduk. 2019 yılında en çok bütçe ayrılan alan tüm itirazlara rağmen sağlık alanında yapıldı.'' açıklamasında bulundu.

PANDEMİDEN SONRA EN ÇOK TARTIŞACAĞIMIZ KONU: 5G

Dünyada insanlara yaşam hakkı tanımyan, kendini üstün ırk olarak gören Siyonist odakların yeni bir dönem içerisine gireceğini vurgulayan Yılmaz, ''5G teknolojisin insan sağlığı üzerinde geri dönüşü olmayacak çok ciddi sorunlara yol açacağına hatta toplu ölümlere neden olacağını araştırmalar gösteriyor. 5G teknolojisi ile beraber ABD'de Elon Musk tarafından uzaya fıralatılan roketler sayesinde tüm dünyanın kontrolünü elinde tutmak için çabalıyorlar. Ülkemizde kurulan Ulak A.Ş sayesinde baz istasyonları üretiyoruz. Bu sayede 5G teknolojisinin tehlikesini daha iyi anlıyoruz. Siyonist devletler tarafından oluşturulmaya çalışılan 5G teknolojisine karşı halkımızın bu tehlikenin farkına varması gerekiyor.

Bizler 5G tehlikesine karşı 5 Çare formülünü benimsiyoruz:

Milli İrade
Mili Siyaset
Milli Ekonomi
Milli Teknoloji
Milli Tarım

Yeni dönemde bağımsızlığımız bu beş çareyi hayata geçirmemizle mümkün olacak.'' vurgusunda bulundu.

TÜRKİYE’YE KARŞI YENİ BİR DARBE Mİ PLANLANIYOR?

Özellikle pandemi döneminde CHP kanadından artan darbe imalarına yönelik çarpıcı ifadeler kullanan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, "Esasında baktığınız zaman Türkiye tarihi bir darbeler tarihi. Rahmetli Menderes’in vefatına sebep olan 60 ihtilali yapıldığı günlerde dönemin CHP lideri İsmet İnönü, “Şartlar olgunlaştığında darbe meşru bir haktır” demişti. Bunu söyleyen kim? CHP’nin milli şefi, Şimdi bile toz kondurmadıkları İsmet İnönü. Ama bu ülkede bir başbakanı darağacına gönderen darbe sürecini başlatan isim. Demokrat diye allayıp pulladıkları, sözde Türkiye'yi demokrasiye geçirmiş kahraman olarak nitelendirdikleri ama bu ülkenin Başbakanı'nı darağacına gönderen, Türkiye'de darbe sürecini başlatan, darbecileri cesaretlendiren isim. CHP'nin geleneğinde, cibiliyetinde bu darbe geleneği maalesef her zaman olmuştur. Pandemi sürecinde; milletin can derdinde olduğu bir dönemde, adeta bir savaş, salgınla mücadele halinde olduğumuz, siyaseti bir kenara bırakmamız gerektiği bir dönemde, bunlar yine aynı iktidar şehveti iktidar hırsı içinde. İşte bir tanesi imalı imalı açıklamalar “Sizi sandıkla olmazsa başka bir şekilde devireceğiz” vesaire… İşte bu sözler İnönü’nün 70 yıl önceki sözleriyle aynı sözler. Bu sözlerle şartları olgunlaştırmaya çalışıyorlar. Ama milletimiz onlara bu fırsatı vermeyecektir." dedi.

CHP GENEL MERKEZİNDEKİ GİZLİ KATTA NELER PLANLANIYOR?

FETÖ ile CHP arasındaki bağlantılar hakkında da açıklamalarda bulunan Yılmaz, ''Kemal Kılıçdaroğlu FETÖ'nün içerisinde olup 6-7 tane danışmanı tutuklandı. CHP'liler bile hergün serzenişte bulunup CHP Genel Merkez binasının bir katında kimsenin girip çıkmasına müsade edilmeyen bir katı olduklarını söylüyorlar. Burda ne gibi planların yapıldığı belli. Operasyonlar ve eylemleri burda hazırlanıyordu. CHP şimdiki darbe imasını FETÖ ile  geçmişte yaptıklarının tecrübesi ile bugün konuşuyor.'' dedi.

YENİ KURULAN PARTİLER

Yeni kurulan partilere ilişkin konuşan Yılmaz, ''Zamanında Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın talimatıyla Başbakan olan Davutoğlu, keşke Başbakanlığı bıraktıktan sonra söylediği gibi 'Üniversiteye çekilip gençlerin eğitimi ile meşgul olsaydı. Şimdi tüm emeklerini ziyan edecek. Babacan da aynı. Yeni bir Abdüllatif Şener vakası olacaklar. Umarım neticede CHP sıralarında siyaset yapma zilletine düşmezler. Milletimiz zor zamanlarda saklanıp, susup şartların olgunlaşmasını bekleyenlere itibar etmez. Millet ihtiyaç duyduğunda meydana atılamayıp fırsat kollayanlar, şartların kötüleşmesi için avuçlarını ovuşturanlar, avuçlarını yalamak zorunda kalır. Milletimiz bu kişiler hakkında zamanı gelince lafını söyleyecektir.'' dedi.

ZOR ZAMANLARDA SAKLANIP, FIRSAT KOLLAYANLARA MİLLETİMİZ İTİBAR ETMEZ

''Milletimiz zor zamanlarda saklanıp, susup şartların olgunlaşmasını bekleyenlere itibar etmez.'' diyen Yılmaz, ''Millet ihtiyaç duyduğunda meydana atılamayıp fırsat kollayanlar, şartların kötüleşmesi için avuçlarını ovuşturanlar, avuçlarını yalamak zorunda kalır. Milletimiz bu kişiler hakkında zamanı gelince lafını söyleyecektir.'' vurgusunda bulundu.

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?