banner29

Akit TV'de Berat Albayrak'ın 'döviz' açıklamaları eleştiri konusu oldu

Akit TV’de Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın "Döviz kuru benim için önemli değil" sözleri Gün Başlıyor programında eleştiri konusu oldu.

Gündem 02.10.2020, 17:22 02.10.2020, 17:36
Akit TV'de Berat Albayrak'ın 'döviz' açıklamaları eleştiri konusu oldu

Akit TV'de Serkan Aksarı’nın sunduğu Gün Başlıyor programında, Milli Gazete okunurken konu Albayrak’ın döviz kuru ile ilgili yaptığı, “Benim için önemli değil. Ben oraya hiç bakmıyorum” açıklamasına geldi. Aksarı bunun üzerine Albayrak’a eleştirilerde bulundu. “Koskoca Bakan Albayrak’tan bahsediyorum. ‘Döviz kuru benim için önemli değil’ ne demek yahu” ifadelerini kullanan Aksarı, Albayrak’a “Siz ticareti nasıl yapacaksınız?” diye sordu.

''DÖVİZ KURU BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL....''

Aksarı ''İğneden ipliğe her şeyi dolarla alıyorsunuz. Sayın Bakan bu açıklamayı yaparken, giydiği ceket, kullandığı kalem bile dolarla geliyor bu ülkeye. Kur fazla olunca bu üreticiler ne yapacak, nasıl nefes alacak. Sayın Bakanın bu açıklaması kabul edilebilir bir durum değil. Yer yer biz Temel Karamollaoğlu’nu eleştiriyoruz… Ama bu konuda haklı kardeşim adam. Bir ülkenin Maliye ve Hazine Bakanı döviz kuru benim için önemli değil diye açıklama yapabilir mi bilmiyorum.” açıklamalarında bulundu.

Yorumlar (2)
Dahi 9 ay önce
Kral çıplak
recep 9 ay önce
adamı işten attılar :D
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?