banner29

Athena Gökhan'dan, İmamoğlu mesajı! "Kırk yılın başında..."

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, 6.8 şiddetindeki depremi yaşayan Elazığ ziyaretinin hemen ardından ailesiyle Palandöken'e kayak tatiline giden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na şaşırtıcı bir şekilde destek verdi. Ekrem İmamoğlu'nun bu davranışını, CHP'ye yakın olan birçok şahıs yanlış bulmuş, yayın organları da haberleştirerek eleştirmişti.

Gündem 02.02.2020, 00:42
Athena Gökhan'dan, İmamoğlu mesajı! "Kırk yılın başında..."

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 6.8 şiddetindeki depremin meydana geldiği Elazığ’daki vatandaşları ziyaret etmesinin ardından Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmesi  birçok çevreden eleştiri almıştı. İmamoğlu’na Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’dan destek geldi.

"BIRAKIN İŞİNİ YAPSIN"

Gökhan Özoğuz, Ekrem İmamoğlu hakkında Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

İmamoğlu’nu eleştirenlere tepki gösteren şarkıcı, “‘Nereden bir şey bulsak, kırk yılın başında çıkan düzgün başkanı furyasını bozsak’ diye çırpınanlar var. Yahu yok kayağa gitmiş, yok ne işi varmış da. Yiğidi öldür hakkını yeme. Adam iyi, dürüst, şeffaf, özverili, vizyonlu işte. Bırakın işini yapsın. Not: ayrıca 3 gün Elazığ’daydı” ifadelerini kullandı.

Gökhan Özoğuz, 29 Ekim 2019'da Sultanahmet Meydanı'nda İBB'nin düzenlediği etkinlikte konser verip, yüklü bir ödeme almıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?