banner5

banner29

Bahçeli'nin mecliste yaptığı o hareket dikkat çekti!

Meclis'teki bütçe görüşmeleri bugün sona erecek. Görüşmelere katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin HDP sıralarına attığı bakış dikkat çekti.

Gündem 20.12.2019, 16:01
Bahçeli'nin mecliste yaptığı o hareket dikkat çekti!

TBMM Genel Kurulunda 11 gün önce başlayan bütçe maratonu bugün sona eriyor. Görüşmelere MHP lideri Devlet Bahçeli ve HDP Eş Başkanları katıldı. Bahçeli'nin HDP grubuna bakışları ise objektiflere yansıdı.

TBMM Genel Kurulu, 2020 Yılı Bütçesi'nin tümü üzerindeki görüşmeler için Meclis Başkanı Şentop başkanlığında toplandı. Görüşmeye Devlet Bahçeli'nin, HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Sezai Temelli'ye bakışları damga vurdu.

HDP'YE BAKIŞI

Bütçe görüşmelerinin son gününe MHP lideri Devlet Bahçeli katıldı. Görüşmede vekillerle tokalaşan Bahçeli'nin HDP grubuna bakışı ise objektiflere yansıdı.

ŞENTOP KONUŞTU

Şentop, Meclis Genel Kurulunda 9 Aralık Pazartesi günü başlayan görüşmelerin bugün sona ereceğini belirterek, 11 gün boyunca devam eden çalışmalarda milletvekillerinin, komisyon üyelerinin ve bakanların yoğun bir gayret gösterdiklerini söyledi. Şentop, kapanış görüşmeleri sonrasında bütçeyi ve kesin hesabı Genel Kurulun oyuna sunacağını dile getirdi.

2020'nin TBMM'nin açılışının yüzüncü yılı olduğuna dikkati çeken Şentop, "Milli egemenliğin kayıtsız şartsız tecelli ettiği Meclisimiz en zorlu Kurtuluş Savaşı ortamında Cumhuriyeti kurmuş geliştirmiş ve bugünlere getirmiştir." diye konuştu.

Yorumlar (1)
Misafir 1 yıl önce
Allah size uzun ve hayırlı bir ömür versin yoksa bu kadar hain lerefsiz Meydanı boş bulup ortalığı bulandıracaklar
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?