Bakan Soylu'nun sözlerine Nihal Olçok cevap verdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin kanlı darbe girişimini ülkede doğan Suriyeli bebekler sayesinde atlattığını söylemişti.

Bakan Soylu'nun sözlerine Nihal Olçok cevap verdi

Erol Olçok ile oğlu Abdullah Olçok, 15 Temmuz'daki kanlı darbe girişiminde Fetullahçı teröristlerin saldırıları sonucunda şehit düştü.

Kanlı darbe girişiminde eşini ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok'un acısı hala çok taze.

"450 BİN ÇOCUĞUN HAYRINA 15 TEMMUZ'DA.."

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 15 Temmuz'a dair yaptığı açıklama, Nihal Olçok'u derinden etkiledi.

Bakan Soylu, "Nasıl kurtulduğumuzu zannediyorsunuz? Kim ne derse desin 450 bin çocukları doğdu bu ülkede. Allah o 450 bin çocuğun hayrına, 15 Temmuz'da bizi şu hainlere ezdirmedi." ifadelerini kullandı.

"YANILIYORSUNUZ SAYIN SOYLU"

Süleyman Soylu'nun bu sözlerini değerlendiren Nihal Olçok, "Yanılıyorsunuz Sayın Süleyman Soylu, evladım Abdullah ve babası Erol Olçok vatan için şehit düştü. Kendi vatanında savaşmayıp başka bir ülkede çoğalan Suriyeli muhacirler için değil vallahi. Yapmayın lütfen acıyor, bu can zaten acıyor da azıcık daha az acıtın. Yoksa acı bulaşıcıdır." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet türk
Mehmet türk - 6 ay Önce

Sayın olçok eşiniz ve oğlunuz artık sizin değil bu milletin şehidi
İkinciside suriyeli 5 milyon muacır var ve bunların ettiği dualar sayesinde bu ülkeyi kurtardı diyen sayın soyluya ne kadar bencilce bir cevap veriyorsunuz şehit olan vatan evladı sadece sizin değil bu milletin bağrından kopmuş 250 tane evladı şehit olmuştur eğer o dualar olmasaydı o kadar şehit olurduki sen anılmazdın bile onun için ALLAH c.c dua et bu millet her duasında senden fazla kocana ve oğluna dua ediyor

turker kaya
turker kaya - 2 hafta Önce

Sayin olcok sehit esin ve oglun sayesinde meydanlanlarda fing atiyorsun kendini fasulyeden sayma

SIRADAKİ HABER

banner5