banner30

banner29

Binali Yıldırım'dan 'Sedat Peker'in iddialarına cevap

İstanbul'da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Sedat Peker'in iddialarına ilişkin "Kesinlikle iftiradır, yalandır, çamur atanın kendi elleri kirlenir" açıklamasını yaptı.

Gündem 23.05.2021, 20:22 23.05.2021, 23:00

Partisinin İstanbul İl Başkanlığı'nda basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında arama ve tutuklama kararı bulunan Sedat Peker'in iddialarına ilişkin konuştu.

'BİZİMLE YAN YANA GETİRMEK TÜMÜYLE HAKARETTİR'

Yıldırım, oğlu Erkan Yıldırım'la ilgili iddialara ilişkin, "İddialar kesinlikle iftiradır, şiddetle reddediyoruz. Bizimle uyuşturucuyu yan yana getirmek tümüyle hakarettir, tümüyle reddediyoruz. Bu olsa olsa çamur at izi kalsın türünden bir suçlamadır. Oğlum Venezuela'ya gitmiştir geçen sene Aralık ayında. Kovid ile mücadele amacında test kiti, maske gibi birtakım malzemeler götürüp dağıtmıştır. Ziyaret amacı da bundan ibarettir. Venezuela'da seçim olduğu için Türkiye Dostluk Grubu da oradaydı.." açıklamasında bulundu.

Yorumlar (1)
HACI 1 ay önce
Boşver sayın Yıldırım peker de fettuşe gibi gitti Türkiye düşmanlarının kucağına oturdu. Ne olduğu belli zaten. Bae nin başındaki münafıkla aynı kaptan beslensinler
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?