Birgün’ün muhabiri, Soylu'ya 'Haddi aştınız' dedi!

Sol kesimin basın bülteni Birgün Gazetesi çalışanı Erk Acarer, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sözlerinden rahatsız oldu.

Birgün’ün muhabiri, Soylu'ya 'Haddi aştınız' dedi!

Tüm Türkiye Elazığ depremi sonrası tek yürek olup felaketin yarasını sarmak için uğraşırken, bu birlik ve beraberlik havası bazı kesimleri rahatsız etti. Sol kesimin basın bülteni kıvamında olan Birgün Gazetesi'nin muhabiri Erk Acarer, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun deprem sonrası provokasyonların önüne geçmek için yaptığı açıklamalardan nem kaptı.

Bakan Soylu’nun “Başka deprem fotoğraflarını gösterip sosyal medyada paylaşıp panik havası oluşturanlar hakkında tahkikat başlatacağız” şeklindeki sözlerini alıntılayan Acarer, twitter adresinden adeta bakanı tehdit ederek “İşini yap. Senin görevin yurttaşı tehdit değil kurtarmak. Haddinizi çok aştınız” yazdı.

Birgün'ün muhabiri Erk Acarer, daha önce de bir dizi skandalla gündeme gelmişti. Mısır’ın şehit Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye de alçakça iftira atan Acarer, zalim Beşşar Esed’in Şebbihalarının avukatlığına soyunarak "Antep'i Rakka'ya çevirmek yetmediyse, Antakya'yı da Halep yaparız!" demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 4 hafta Önce

Bu zalimi ilk defa görüyorum

Misafir
Misafir - 4 hafta Önce

Memlekette daha adını duymadığım ne zalimler var Allah Ülkemizi korusun

Misafir
Misafir - 4 hafta Önce

Bu zalimi ilk defa görüyorum

SIRADAKİ HABER

banner5