banner5

banner29

Bizi darbeyle tehdit edenlere 23 Haziran'da gereken cevap verilecektir!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İstanbul'un ve 80 vilayetiyle tüm Türkiye'nin ihtiyacı darbe çığırtkanlığı yapanlar değil, 15 Temmuz'da olduğu gibi canı pahasına istiklaline ve istikbaline sahip çıkan milletin bizatihi kendisidir." dedi

Gündem 13.05.2019, 02:00
Bizi darbeyle tehdit edenlere 23 Haziran'da gereken cevap verilecektir!

Erdoğan: Oy çalanların üste bir de

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Taksim Meydanı'nda düzenlenen Geleneksel Beyoğlu İftarı'nda konuşuyor.

Erdoğan sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Kazanı kaynatıp sandıklardan oyu çalanların üste bir de darbe tehdidinde bulunmalarına İstanbul halkı 23 Haziran'da gereken cevabı verecektir. Milli irade bizim her şeyimizdir, sonuna kadar savunacağız. Vesayet heveslilerinin kazanı kaynatarak birilerine kullanışlı ortam hazırlamasına asla müsaade etmeyeceğiz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ana muhalefetin başındaki zat, nasıl tehditler sallıyor ortada. Anayasa'nın 138. maddesini ayaklar altına alıyor ama buna karşı hiçbir ses yok. İma dahi edemez, ben söylemiyorum Anayasa söylüyor. Bunlar imayı bırakın tehdit ediyor." diye konuştu.

"Sandıktan korkan siyasetçilerin olduğu tek yer bizim memleketimizdir." diyen Erdoğan şunları kaydetti:

"Halbuki bir yerde seçim yapılıyorsa, gerektiğinde yenileniyorsa orada demokrasi işliyor demektir. Bu demokrasi nasipsizleri ne yaparsa yapsın umursamayacak ve sonuna kadar milli iradenin sandığın yanında yer almasını sürdüreceğiz."

Yorumlar (1)
fikret boduroğlu 2 yıl önce
iftar da siyaset yaparsan.senin kıldığın namaz dan ve tuttuğun oruçdan hayır gelmez.siyasi ikbal için çünkü din ticareti yapıyorsun demektir.Allah seni nasıl isterse öyle yapsın.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?