banner29

Bu ne hazımsızlık! İYİ Partili Dikbayır'dan skandal sözler

İYİ Partili Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Karadeniz'de dev doğal gaz rezervi bulunduğuna inanmadığını belirterek skandal bir ifadeyle 'Yeter artık! Aziz milletimizle alay etmeyin' dedi.

Gündem 03.11.2020, 18:06
Bu ne hazımsızlık! İYİ Partili Dikbayır'dan skandal sözler

Türkiye'nin Karadeniz'de yeni keşfi 320 milyar metreküplük doğal gaz rezervi bulunması haberine İYİ Parti'den hazımsızlık dolu bir açıklama geldi. Muhalefetin ilk yorumlarından farklı olarak İYİ Parti Sakarya Milletvekili dev keşfe inanmadığını söyledi.

"AZİZ MİLLETİMİZLE ALAY ETMEYİN"

Tüm Türkiye'yi sevince boğan doğal gaz keşfine inanmadığını belirten Dikbayır, "Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz keşfi değil bu; 18 yıllık iktidarda, sık sık, lazım oldukça, seçim yaklaştıkça, özetle; Türkiye tarihinin 'EN ÇOK KEŞFEDİLEN' doğalgaz yatağı bu... 8'inci müjde bu... Tek fark, adı Tuna1'di, Sakarya olmuş... Yeter artık! Aziz Milletimizle alay etmeyin" ifadelerini kullandı.

SÖZCÜSÜ TEŞEKKÜR ETMİŞTİ

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu ise Karadeniz'de bulunan doğal gaz rezervine ilişkin yaptığı açıklamada "Türkiye Cumhuriyeti'nin yarınları adına milletin bu kadar zor günlerinde bir nebze olsun rahatlığına sebep olacak böyle güzel bir habere katkısı olan herkese bütün kalbimizle teşekkür ediyoruz." ifadesini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?