Can Ataklı başörtülü öğretmeni görünce kininde boğuldu

Korkusuz Gazetesi Köşe Yazarı ve Tele 1 kanalı yorumcusu Can Ataklı, başörtülü öğretmenlere karşı kullandığı ifadeler tepki çekti.

Can Ataklı başörtülü öğretmeni görünce kininde boğuldu

Koronavirüs tedbirleri kapsamında okullar bir haftalık ara tatilin ardından bugün uzaktan öğretim ile ders başı yaptı. EBA'dan ve televizyondan ders anlatılan öğrencilere yüz binlerce içerik sunuldu. Korkusuz Gazetesi Yazarı Can Ataklı, Tele1 kanalında uzaktan öğretimi skandal ifadeler ile değerlendirdi. Öğretmenin başörtülü olmasına tepki gösteren Ataklı, hakarete varan sözler söyledi. Ataklı'nın sözleri Twitter'dan gündem olurken, hadsiz ifadelere tepki yağdı.

CAN ATAKLI'DAN SKANDAL SÖZLER

Uzaktan eğitimi veren öğretmenin başörtülü olmasına takılan Ataklı, "Anlatan öğretmen türbanlı. Bunu yapmaları bence yanlış. Okullarda türbanlı öğretmen var mı, var. Milyonlarca öğrenciye türbanlı öğretmeni rol model olarak vermek çok yanlış. Bana bunu özgürlük falan diye anlatmayın kardeşim. Öğretmenin görüntüsü türbanlı öğretmen değil. İmaj olarak değil. Var mı, maalesef var" dedi.

TÜRBANLI ÖĞRETMENE "FACİA" DEDİ

Ataklı'nın hakarete varan sözleri bitmek bilmedi, "Bana göre yanlış ama var. Bu Milli Eğitim Bakanı ile bunu yapmaları mümkün değil kardeşim. O kafa yapamaz bunu. Şimdi buraya niye onu koyuyorsun? Eleştiricem tabi kardeşim. Türbanlı öğretmeni olan var, olmayan var. Hiç türbanlı öğretmen görmemiş olan var. İlk gün türbanlı öğretmenle başlamak kadar facia bir şey olamaz. Burada bari yapmayın ya." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 15:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Günel
Günel - 2 hafta Önce

Başörtülü Hanımlara Dil Uzatmağ Kötü Can Ataklıya İnsan Bakdığda İnsan Virüs Kapır Sözlerin Düşünmeden Söyleyen Bir Ne Zaman Bakırsan ERDOĞANI İyileşdirir İndide Hanımların Başörtüyüne Dil Uzadır Allah Sizi Bidiyi Gibi Yapsın Kadın Dedikde İlk Önçe Başörtüyü Göz Önüne Gelir Kadın Mükedes Varlığ Çennet Melekleri MUSTAFA KEMAL ATATÜRK YERYÜZÜNDE GÖRDÜĞÜMÜZ HER ŞEY KADININ ESERİDİR Egitimede Dil Uzadır EĞİTİM MİLLETİN GELEÇEYİDİR ÖYRETMENLER OLMASA HAYAT KARANLIĞ OLAR ÖYRETMENLER HAYATIMIZA IŞIĞ SAÇIR ŞU IŞIĞA DİL UZADAMARSINIZ

musa
musa - 2 hafta Önce

Vajinası meydanda memeleri görünen ögretmenlerin sakıncası yok başörtülü sakıncalı öylemi.Sapık herifler alışmışlar hep cıplak olacak karılar öyle hoslarına gidiyo

tugo
tugo - 1 hafta Önce

...meymenetsiz...

izmitli
izmitli - 1 hafta Önce

kanını s.....kansızı kininde gebereceksin acı çeke çeke Allah verir belanı yakında

SIRADAKİ HABER

banner5