banner29

Canan o tweetini sildi! 'Duruşu olmayanın silgisi olur'

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 2014 yılında “Elime makineli alıp Soma’ya gitmek istiyorum o derece yani. Hatta Ankara’ya” diye tweet atmıştı. Kaftancıoğlu'nun yeniden gündeme gelen bu tweeti sildiği bildirildi.

Gündem 23.04.2020, 01:56
Canan o tweetini sildi! 'Duruşu olmayanın silgisi olur'

CHP'li Canan Kaftancıoğlu'nun sosyal medyada halkı kin ve düşmanlığa sevk edecek yorumları bulunuyordu. Hatta Kaftancıoğlu'na silahlı terör örgütü propagandası yapmak ve halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten cezalar verildi.

Kaftancıoğlu'nun yazdıktan sonra bazı sosyal medya paylaşımlarını sildiği de biliniyor.

"Elime makineli alıp Soma'ya gitmek istiyorum, hatta Ankara'ya"

Sabah'ın haberine göre; Kaftancıoğlu'nun 16 Mayıs 2014 tarihinde, "Elime makineli alıp Soma'ya gitmek istiyorum o derece yani. Hatta Ankara'ya" yazmıştı. Kaftancıoğlu'nun sosyal medyadan yazdığı bu mesaj CHP Üsküdar İlçe Başkanı'nın Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un evini fotoğraflaması ardından yeniden gündeme geldi. Kaftancıoğlu'nun, bu mesajı yeniden gündeme gelmesinin ardından sildiği ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Danışmanı İsmail Cesur sosyal medya hesabından, "Eşkiyalık tasladığın tüm twetleri silmeyi istesen de istemesen de böyle öğreneceksin işte" diye tepki gösterdi.

Yorumlar (2)
Günel 11 ay önce
Kaftançıoğlu Yazdığların Sildi Hayatda Yapdığları Kötülüğleri Nasıl Sile Bileçekmi Kaftançıoğluna Bakdığda Üzünde Kötülük Görünür Kaftançıoğlun Hayatı Yalan Kötülüğü Hakikat Onun Gibi İblisler Türk Halkına Zarar
Veli can 11 ay önce
ülkemizde kesin istatistiksel araştırma yapılmalı özellikle muhalefette... ne kadar cia veya mossad ajanı var diye..
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?