banner29

Din, Vatan, Can, Nesil ve Namus Muhafazası için birleşiniz!

Hafatalık Cuma yazılarıyla gündeme ışık tutan ve suni gündemi değil, gerçek gündemi ele alarak her yazısında önemli uyarılarda bulunan usta hatip, ilahiyatçı Şevki Yılmaz ‘’Bir, ‘’Leş’’ olmadan! Birleş!’’ başlığıyla bir yazı kaleme aldı.

Gündem 24.01.2019, 18:09 24.01.2019, 18:24
Din, Vatan, Can, Nesil ve Namus Muhafazası için birleşiniz!

Türkiye’nin emperyalistler tarafından kuşatılma ve işgal planları halen yürürlükteyken hedef saptırıcı ve kitleleri uyutucu meselelerle meşgul edildiğini belirten Yılmaz; ‘’İstanbul merkezli Bizans’ı yeniden hortlatmak isteyen Haçlı Roma ile, Kudüs-ü Şerif merkezli İsrail İmparatorluğunu kurmak isteyen Siyonist Mihraklar çıkarları için karşımızda ittifak halinde Haçlı ve Siyon güçler birleştiler!’’ diyerek, halkımızın; ‘’ gündem dışı fıkhi tartışmalar, Cennetten Parsel satışları,  moda çılgınlıkları, aşırı lüks harcamalar, kısır siyasi çekişmeler’’ le meşgul edilmek istendiğini belirtti ve ‘’Bu büyük tehlikeye karşı alınacak acil eylem planını anlatmak ve gereken tedbirleri almak tüm Müslümanların gündemi olması gerekirken ne ile oyunda oynaştayız?’’ diye sordu!

İşte Yılmaz’ın içinde bulunduğumuz halet-i ruhiyeden uyanılması için kaleme aldığı  ‘’Bir, ‘’Leş’’ olmadan! Birleş!’’ serlevhalı yazısı:

Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim’deki " İnkâr edenler de, doğal olarak birbirlerinin yardımcıları, koruyucuları, müttefikleri ve dostlarıdırlar. Eğer siz de kendi aranızda böyle organize olmuş güçlü ve etkin bir toplum oluşturmak için üzerinize düşeni yapmayacak olursanız, yeryüzünde baskı ve zulüm dayalı rejimler boy gösterecek kan ve gözyaşı asla dinmeyecek, bütün dünyayı korkunç bir fitne ve imansızlık akımı dalga dalga saracak ve böylece, büyük bir kargaşa, anarşi, savaş, yozlaşma ve fesat baş gösterecektir." (Enfal S.73) İlahi Mesajın uyarısına rağmen, belirtilen acı hakikati yaşadığımız karanlık Deccalların egemen olduğu, zifiri karanlık bir çağdayız!

Son yüz yılda, iki büyük Cihan Harbiyle Dünya’yı kana ve gözyaşına boğan tek dişi kalmış bu emperyalist canavarlar şimdi 3.Cihan Harbinin hazırlığını yapıyorlar!

Aralarında Dünya’yı bölüşmelerine rağmen; ırkçılık, mezhepçilik, particilik, modacılık, inkârcılık morfinleriyle uyutulan devin yeni başlayan “Milli uyanış ve Dirilişini!” önlemek için büyük bir savaşın hazırlığı içindeler!

Sömürdükleri Mazlum, Müslüman Coğrafyanın her şehrini, Şam ve Bağdat’a çevirme planlarını hayata geçirmek istiyorlar! Fas’tan Pakistan’a kadar, bütün Müslüman Ülkeleri haritadan silip, Büyük Siyonist İsrail İmparatorluğunu ilan etmek için bütün güçleriyle ittifak halindeler!

İstanbul merkezli Bizans’ı yeniden hortlatmak isteyen Haçlı Roma ile, Kudüs-ü Şerif merkezli İsrail İmparatorluğunu kurmak isteyen Siyonist Mihraklar çıkarları için karşımızda ittifak halinde Haçlı ve Siyon güçler birleştiler!

Birinci Cihan Harbiyle içimizdeki işbirlikçi mandacı hainlerle beraber Osmanlı Devini yıkmayı başaran beşli çete Devletler, İkinci Cihan Harbiyle de kalbimize saplanan bir hançer gibi İsrail’i, Filistin Topraklarında Devlet yapmayı başardılar!

Şimdi de Üçüncü Cihan Harbiyle de hepimizi yok etme planını tatbike başlayacaklar! Uyanın!

Bu büyük tehlikeye karşı alınacak acil eylem planını anlatmak ve gereken tedbirleri almak tüm Müslümanların gündemi olması gerekirken ne ile oyunda oynaştayız?

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?