banner30

banner29

Dışkısını yiyen Profesör, depremin suçlusunu buldu!

İslam dinine ve dinini yaşamak isteyen insanlara olan kindar tavrıyla sık sık gündeme gelen ve Halk TV'de yaptığı bir açıklamasında kendi dışkısını yediğini söylediği için 'Dışkısını yiyen Profesör' olarak bilinen Ateist Jeoloji Profesörü Mehmet Celal Şengör, son depremlerin sorumlusu olarak imam hatip liselerini hedef gösterdi.

Gündem 27.09.2019, 16:19 28.09.2019, 01:14
Dışkısını yiyen Profesör, depremin suçlusunu buldu!

'Bidebunudinle' isimli bir youtube programına telefon bağlantısıyla katılan Celal Şengör, "162 imam hatip inşa ederken, 9 fen lisesi yapan bir millet, deprem tarafından ezilmeye müstahaktır." yorumuyla pes dedirtti.

"BİLİM İNSANI DEDİĞİN MANTIKLI KONUŞUR AZCIK"

"Eğer cahilseniz tabiat gelir sizi ezer. Ezmesin istiyorsanız adam gibi doğa bilimlerini öğreneceksin. Öyle imam mektebi yapmakla olmuyor." şeklinde açıklamalar yapan Şengör'e "99 depreminde bu kadar fazla imam hatip yoktu deprem bizi ezdi." şeklinde tepkiler verildi. Şengör'e "Bilim insanı dediğin mantıklı konuşur azcık" şeklinde yorumlar yapıldı.

"KENDİ DIŞKIMI YEDİM"

Geçen yıl Ekşi Sözlük'te soru ve cevap etkinliğine katılan Şengör, "Kendi dışkınızı hiç yediniz mi?" sorusuna "Yedim. Özellikle insan dışkısı acıydı'' cevabını verdi.

Yorumlar (2)
ali 2 yıl önce
dışkı yiyen prof. her konuda yine yemeye devam ediyor.
mehmet demirci 2 yıl önce
kendi dışkında boğul... gebermen kendi dışkının ağzına gelmesi ile acı içinde olsun... EMRİMDİR.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?