Erdoğan: Tanzim noktalarında bakliyat da satacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sincan Lale Meydanı'ndaki toplu açılış töreninde konuştu. "Belediyecilik şehre aşk ile bağlı olmayı gerektirir" diyen Erdoğan, "Önümüzdeki dönemde yapacağımız hizmetlerle laf değil eser üretmeye devam edeceğiz" ifadesini kullandı. Erdoğan, Ankara'daki şehir hastanesinin önümüzdeki günlerde hizmete açılacağını da açıklarken, belediyelerin kurduğu tanzim noktalarında meyve-sebze ve temizlik malzemelerinin yanı sıra bakliyat ürünlerinin de satılacağını duyurdu.

Erdoğan: Tanzim noktalarında bakliyat da satacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sincan Lale Meydanı'ndaki toplu açılış töreninde konuştu.

Erdoğan'ın açıklamasından öne çıkanlar şöyle:

Belediyecilik AK Parti'nin işidir. Çünkü belediyecilik şehre aşkla bağlı olmayı, laf değil eser üretmeyi gerektirir.

İnşallah şimdi İzmirli kardeşlerim İzmir'i Cumhur İttifak'ına verecekler ve Nihat kardeşim İzmir'i pırıl pırıl yapacak.

Ankara'daki hastane önümüzdeki günlerde açılacak

Ankara'ya dev bir şehir hastanesi yaptık. Önümüzdeki günlerde bu hastanenin açılışını da yapacağız.

Türkiye'nin hizmetinde olduğumuz 17 yılda çok büyük eserler kazandırdık. Biz, Türk milletine yakışan neyse onu yaptık, yapmaya da devam ediyoruz.

Son 6 yılda maruz kaldığımız saldırılara baktığımızda, doğru yolda yürüdüğümüzü görüyoruz.

Belediyemiz vasıtasıyla bütün ürünleri satmaya başladık. Mercimek, bulgur, pirinç gibi bakliyat ürünleri de satacağız.

Fiyatlar daha da inecek

Maalesef fırsatçılar her yerde ve her dönemde olduğu gibi bu dönemde de işe koyuldular. Fırsatçı bir anlayışla kene gibi milletimizin sırtına yapışanlara meydanı bırakmayacağız.

Fırsatçı kur gerilediği halde aynı etikette ısrar edendir. Fırsatçı elinde malı olduğu halde fiyatlar yükselsin diye stokçuluk yapandır.
  • Patates, domates, biber, marul, ıspanak. Ne oldu? Bugünden itibaren Ankara, İstanbul başladık. şimdi direkt olarak bu ürünleri satmaya başladık. Şimdi fiyatlar yarıya indi daha da inecek ve bunlarla kalmayacağız.
  • Üç kuruş fazla kazanmak veya üç oy fazla almak için koskoca ülkenin sırtına hançer sağlamaktan çekinmeyenlerin dersini kim verecek?

Cumhur İttifakı 15 Temmuz gecesi meydanlarda sokaklarda kuruldu. AK Parti ve MHP el ele verdiler ve Cumhur İttifakını en ideal yere taşıdılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5